Klaipėdoje - naujo sporto renginio idėja: uždarose patalpose bėgs olimpinę mylią

Klaipėdoje ieškoma naujų idėjų, kaip į sporto veiklą įtraukti ne tik pavienius sportininkus, bet ir šeimas. Viena iš tokių - lapkričio 13 dieną (šeštadienį) Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykloje (Taikos pr. 54) organizuojamas uždarų patalpų olimpinės mylios bėgimas.

Nugalėtojų ir prizininkų laukia ne tik nugalėtojų taurės, atminimo dovanėlės, bet ir piniginiai prizai.

Šiose varžybose kviečiami dalyvauti ne tik vyrai ir moterys, bet ir šeimos nariai.

Dalyvių amžius neribojamas.

Estafetės komandą turi sudaryti 4 šeimos nariai - du suaugę asmenys (18 metų ir vyresni, tarp jų - ne mažiau kaip viena moteris) ir du vaikai iki 16 metų.

Šeimų estafetės 1-3 vietų nugalėtojai apdovanojami komandinėmis taurėmis ir atminimo dovanėlėmis.

Atskirai vyks vyrų ir moterų olimpinės mylios bėgimo varžybos. Čia jau už pirmąją vietą bus įteikta 200 eurų, už antrąją ir trečiąją - po 50 eurų.

Išankstinė dalyvių registracija vykdoma iki 2021 metų lapkričio 12 dienos 24 val. interneto svetainėje https://timingapp.lt.

Varžybose dalyvauti gali bėgimo mėgėjai ir profesionalai.

Olimpinę mylią sudaro 1988 metrai, nes būtent 1988 metais buvo atkurtas Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK).

Uždarų patalpų olimpinės mylios bėgimą organizuoja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vakarų Lietuvos taryba ir BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla. Renginio partneris - bėgikų klubas „Klaipėdos maratonas“.

Pasak LTOK Vakarų Lietuvos tarybos prezidentas Vytauto Čepo, šio renginio tikslas - propaguoti olimpinius principus ir vertybes: solidarumą, gyvenimą, pagrįstą džiaugsmu dėl įdėtų pastangų, taip pat populiarinti bėgimo sportą, skatinti šeimas sportuoti kartu, nustatyti pajėgiausius bėgimo dalyvius.

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl renginio dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijos priemonėse.

RENGINIO PROGRAMA

11-11.10 val. - Renginio atidarymas. 11.15-11.50 val. - Šeimų estafetės startai. 12-12.30 val. - Moterų olimpinės mylios bėgimo startai. 12.30-13 val. - Vyrų olimpinės mylios bėgimo startai. 13 val. - Apdovanojimas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder