Klaipėdoje - sirgalių skanduotės ir brazilų įvarčių lietus

"Švyturio" arenoje vykstantis pasaulio salės futbolo čempionatas jau pirmąją dieną pradžiugino įvarčių lietumi - vieni iš čempionato favoritų brazilai net 9:1 sutriuškino Vietnamo futbolininkus.

Pirmąją dieną čempionatas sirgalių kiekiais neišsiskyrė, tačiau atmosfera ir žaidimo greičiais paliko malonų įspūdį.

Prie įėjimo į areną ir pačioje arenoje užsienio šalių delegacijos ir emocingas sirgalių palaikymas.

Klaipėdos „Švyturio" arenoje visą savaitę varžysis D ir E grupių pasaulio salės futbolo čempionato komandos.

Iš viso pasaulio čempionate, įskaitant Vilnių ir Kauną, nuo sekmadienio dalyvauja 24 komandos. Jos varžosi 6 grupėse po 4 komandas.

Lietuvos rinktinė A grupėje Kaune kovoja kartu su Venesuelos, Kazachstano ir Kosta Rikos futbolininkais.

Į Klaipėdą sugužėjo aštuonių šalių futbolo komandų delegacijos. Tarp jų yra ir egzotinių bei tolimų šalių atstovų - Vietnamo, Paragvajaus, Panamos, Angolos, Brazilijos ir Japonijos bei dvi mums artimesnės šalys - Čekija ir Ispanija.

Tarp šių komandų delegacijų yra ir daug futbolo  žvaigždžių.

Tarp jų - ir ryškiausia planetos pirmenybių žvaigždė - šiemet geriausiu pasaulio salės futbolininku pripažintas brazilas Ferrao.

Brazilijos rinktinė FIFA reitinge užima antrąją vietą ir yra viena iš rimtų pretendenčių Lietuvoje iškovoti nugalėtojų trofėjų.

Taigi, klaipėdiečiai jau visą savaitę turi progą pasigrožėti aukščiausio pasaulinio lygio salės futbolo dievukų viražais.

Pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje per visą istoriją vyksta pirmą kartą, o apskritai visoje Europoje - po 25 metų pertraukos.

Vyksta vieša bilietų prekyba į visas rungtynes. Bilietus įsigyti galite FIFA.com/tickets. Bilieto kaina prasideda nuo 15 eurų.

Antradienį „Švyyurio" arenoje nuo 18 val. susitiks Paragvajus ir Ispanija, nuo 20 val. - Angola ir Japonija.

Pauliaus Matulevičiaus video ir nuotraukos

Sidebar placeholder