Klaipėdos arenoje Lietuvos rinktinė nusiledo čekams

(7)

Lietuvos rinktinei (5-1) nepavyko pergalingai užbaigti pirmojo atrankos į pasaulio čempionatą etapo.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje 72:83 (13:23, 19:22, 20:16, 20:22) nusileido Čekijos (3-3) krepšininkams.

Nepaisant nesėkmės, lietuviai į antrąjį etapą, kuriame susitiks su Prancūzijos, Juodkalnijos ir Vengrijos rinktinėmis, žengia iš pirmosios grupės vietos.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose rungtyniavo Ignas Brazdeikis, kuris savo sąskaitoje turėjo 16 taškų.

Mačo pradžia buvo klampi ir nerezultatyvi, tačiau kėlinio pabaigoje ėmė ryškėti čekų pranašumas – 13:23. Antrajame ketvirtyje svečiai tęsė savo pradėtą spurtą ir lietuvių deficitas išaugo iki 17 taškų – 17:34. Galiausiai prieš pertrauką pavyko kiek aptirpdyti atsilikimą – 32:45.

Trečiąjį kėlinį lietuviai pradėjo pelnydami 10 taškų be atsako (43:45). Vis tik čekai sugebėjo rasti atsaką, tad į lemiamas dešimt minučių nusinešėme -9 – 52:61. Nesėkmingai susiklostė ir ketvirtojo kėlinio pradžia – įpusėjus jam atsilikome jau 55:71. Surengti sėkmingo šturmo lietuviams jau nebepavyko – patirtas pralaimėjimas 72:83.

Lietuva: I. Brazdeikis 16, Marius Grigonis 11, Gytis Masiulis 10, Laurynas Birutis 9, Tomas Dimša 8, Martynas Echodas 7.

Čekija: Tomašas Satoransky 21, Tomašas Kyzlinkas 18, Patrikas Auda 14, Davidas Jelinekas 10, Jaromiras Bohačikas 9, Ondrejus Balvinas 8.