Klaipėdos „Ąžuolo“ nariai gerino šalies rekordus

Klaipėdos veteranų lengvosios atletikos sporto klubo „Ąžuolas“ nariai garsina mūsų miestą puikiais pasiekimais - Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje vykusiame atvirame Lietuvos meistrų lengvosios atletikos čempionate klaipėdiečiai užfiksavo net 7 naujus šalies rekordus.

„Ąžuolo“ klubo narių pavardės per apdovanojimų ceremoniją skambėjo tarp Latvijos, Estijos, Italijos ir įvairių Lietuvos miestų lengvaatlečių.

Tarp W60 (šešiasdešimties metų amžiaus) grupės dalyvių net tris Lietuvos rekordus - 60 m barjerinio bėgimo - 12,53 sek., šuolio į aukštį - 1 m 25 cm ir šuolio į tolį - 3 m 60 cm - pagerino Lina Zaniauskienė.

Vytautas Kasparaitis M80 amžiaus grupėje pagerino 200 m bėgimo rekordą - 40,30 sek. 60 m bėgimo rekordus pagerino Vladas Zaniauskas (M75, 10,61 sek.) ir Egidijus Zaniauskas (M35, 8,91 sek.).

Genovaitei Avižonienei nuo šiol priklauso W70 grupės trišuolio Lietuvos rekordas - 5 m 70 cm.

60 m bėgimo distancijoje bronza pasidabino Oksana Choda. Kartu su ja varžėsi klaipėdietės Natalija Krakienė, Ana Gucol ir Danutė Zita Mycik.

60 m barjerinio bėgimo varžybose auksą iškovojo V. Zaniauskas, bronzą - E. Zaniauskas, L. Zaniauskienė buvo ketvirta.

IŠSISKYRĖ. Klaipėdietė Lina Zaniauskienė (viduryje) pagerino net tris šalies rekordus.

IŠSISKYRĖ. Klaipėdietė Lina Zaniauskienė (viduryje) pagerino net tris šalies rekordus.

200 m bėgimo rungtyje O. Choda buvo pirma, Vytautas Kasparaitis - trečias.

Bronzą 400 m ir 3 km ėjimo rungtyse iškovojo Dainius Šilingas.

„Svarbu ne tik pergalės, bet ir bendrystė, dalyvavimas ir aktyvus laisvalaikio praleidimas. Mus visus vienija sportas, ir tai svarbiausia“, - „Vakarų ekspresui“ sakė bėgimo varžybose dalyvavęs Klaipėdos miesto visuomeninės sporto tarybos narys D. Šilingas.

Šuolio į aukštį sektoriuje Vytautas Milius ir L. Zaniauskienė iškovojo auksą, V. Zaniauskas - sidabrą, G. Avižonienė buvo ketvirta.

Šuolio į tolį ir trišuolio rungtyse bronza atiteko Algirdui Petravičiui, Eugenijus Norvaiša buvo ketvirtas, trišuolio rungtyje G. Avižonienė buvo antra.

REKORDININKĖ. Genovaitei Avižonienei nuo šiol priklauso W70 grupės trišuolio Lietuvos rekordas - 5 m 70 cm.

REKORDININKĖ. Genovaitei Avižonienei nuo šiol priklauso W70 grupės trišuolio Lietuvos rekordas - 5 m 70 cm.

Rutulio stūmimo sektoriuje sidabro medalį iškovojo Arūnas Andrijauskas. Kartu su juo varžėsi klubo nariai - Vladas Zaniauskas, jo brolis Vytautas Zaniauskas, Vytauto sūnus Egidijus Zaniauskas, Dainius Šilingas, Ričardas Stirbys ir Giedrius Martišauskas.

„Reikia stebėtis Giedriaus Martišausko noru rungtyniauti. Jis Gargžduose ryte dalyvavo tradiciniame Kovo 11-osios dienos bėgime, skirtame Nepriklausomybės atkūrimo 33-iosioms metinėms paminėti. Ten jis bėgo 3,9 km, o po pietų jau varžėsi rutulio stūmimo sektoriuje“, - pabrėžė Klaipėdos „Ąžuolo“ sporto klubo, kuris ir organizavo šias varžybas, pirmininkė Žiedūna Bielinienė.

Geriausius rezultatus tarp visų amžiaus grupių pasiekė vilnietė „7&10“ klubo narė Valda Morkūnienė. Ji tarp W60 grupės dalyvių rutulį nustūmė 12 m 80 cm.

Įvedus amžiaus koeficientą, jos rezultatas - 17 m 66 cm - 1040 taškų.

Tarp vyrų geriausią rezultatą pasiekė „Metiko“ atstovas kaunietis Gintautas Misevičius, numetęs svarstį 19 m 84 cm. Su koeficientu jo rezultatas - 19,84 m - 1111 tšk.

Po varžybų, skanaujant kastinį, buvo pasveikinti geriausius rezultatus tarp visų amžiaus grupių pasiekę atstovai.

Taip pat buvo pasveikinti vyriausi varžybų dalyviai - tai „Ąžuolo“ klubo nariai Danutė Mycik (79 m.) ir Lietuvos rekordininkas Vytautas Kasparaitis (82 m.).

Atvirame Lietuvos meistrų lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate dalyvavo sportininkai iš Alytaus, Druskininkų, Gargždų, Kauno m., Kauno r., Klaipėdos m., Klaipėdos r., Druskininkų, Druskininkų r., Leipalingio, Marijampolės, Mažeikių, Mažeikių r., Radviliškio, Panevėžio, Pakruojo, Tauragės, Šiaulių, Vilniaus, Vilniaus r., Latvijos meistrai iš Liepojos, Livani, Ventspilio, estė iš Talino ir vienas italas. Vyrai ir moterys varžėsi 14-oje rungčių.

„Ąžuolo“ klubo nariai auksą iškovojo 4-iose rungtyse, iš kitų miestų lietuviai nugalėtojais tapo 15-oje rungčių, latviai 7-iose, estė dalyvavo dviejose rungtyse ir abiejose buvo pirma.

Varžybose iš viso pasiekta 13 Lietuvos rekordų įvairiose amžiaus grupėse.

Dalis dalyvių susitiks kovo pabaigoje vyksiančiame pasaulio lengvosios atletikos meistrų uždarų patalpų čempionate Torunėje (Lenkija). Ten planuoja vykti būrys „Ąžuolo“ klubo narių - G. Avižonienė, L. Zaniauskienė, O. Choda, Andrej Dmitrienko, E. Norvaiša, Mantas Semčenko, Tomas Turskis ir V. Zaniauskas.

VARŽYBŲ ATIDARYMAS. Į čempionatą sugužėjo Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Italijos lengvosios atletikos meistrai.

VARŽYBŲ ATIDARYMAS. Į čempionatą sugužėjo Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Italijos lengvosios atletikos meistrai.

Pauliaus MATULEVIČIAUS nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder