Klaipėdos braziliškojo džiu-džitsu sportininkai namo be medalių negrįžta

Kaune vyko Lietuvos atviros brazilų džiu-džitsu varžybos „Kaunas open 2022“, kurias organizavo Lietuvos braziliškojo jiu- jitsu asociacija (LBJJA).

Mascarenhas Team Klaipeda klubas nuolat aktyviai dalyvauja įvairiose Lietuvos ir tarptautiniuose čempionatuose. Šįkart komanda parsivežė iš viso 8 medalius: 2 aukso, 6 sidabro ir 2 bronzos.

Smagu tai, kad kiekvieną kartą prie kovotojų gretų prisijungia vis daugiau komandos narių, norinčių save išbandyti varžybose.

Pirmą kartą braziliško džiu – džitsu varžybose suaugusių moterų skirtingose svorio kategorijoje dalyvavo dvi komandos narės. Aistė Tatarūnaitė (24m.), buvusi profesionali karatė kovotoja, 9 mėnesius aktyviai besitreniruojanti Mascarenhas Team Klaipeda klube, iškovojo antrą vietą.

Raimonda Adomaitienė (41m.), džiu-džitsu praktikuojanti tik septintą mėnesį ir anksčiau niekada neturėjusi patirties kovos menuose, taip pat pelnė sidabro medalį. Beje, toje pačioje svorio kategorijoje pirmą vietą pelnė nuolatinė komandos čempionė Kamila Pavlova (19m.).

Įspūdingą rezultatą parodė naujas ir labai perspektyvus klubo narys Vakaris Mečionis (20m.), treniruotes lankantis vos antrą mėnesį ir sugebėjęs iškovoti auksą.

Tadd Ilgas (16m.) ir Edvinas Galdikas (16m.) – nuolatiniai čempionai savo svorio kategorijose, šįkart turėjo kovoti suaugusiųjų grupėje su keliskart vyresniais už save džiu-džitsu mėlyno diržo meistrais, abu turėjo po 3 kovas ir abu po gražių ir sunkių kovų pelnė sidabro medalius.

Deividas Daividavičius (20m.), jau puikiai pasirodęs ir ansktesnėse varžybose, bei Lukas Bernotas (24m.), po ilgesnio laiko sugrįžęs į sportą, labai stiprus kovotojas, abu dalyvavo toje pačioje svorio kategorijoje ir abu laimėjo bronzą.

Kaip visada, visa komanda džiaugiasi vieni kitų pasiekimais, komandos dvasia reiškia labai daug. Šių pergalių nebūtų buvę ir be charizmatiškojo trenerio Iran Mascarenhas darbo su kovotojais, jo motyvacijos ir atsidavimo šiam sportui bei sportininkų kasdienių pastangų siekiant savo tikslų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder