Klaipėdos „Dragūno“ rankose - LRF Supertaurė

Klaipėdos „Dragūnas“ su naujuoju vyr. treneriu Gintaru Cibulskiu priešaky iškovojo pirmąjį sezono trofėjų - Lietuvos rankinio federacijos (LRF) Supertaurę.

Klaipėdiečiai Vilniuje rezultatu 36:33 (18:14) „prigesino“ pernykščius Supertaurės nugalėtojus Vilniaus VHC „Šviesa“.

Dragūniečiai sostinėje visas rungtynes kontroliavo situaciją - 8:5, 18:14, 27:22 ir galiausiai pelnytai džiaugėsi pergale.

„Dragūnui“ šis titulas nėra naujiena - klaipėdiečiai Supertaurę buvo iškovoję ir 2019 metais, kai įveikė Kauno „Granito-Karį“.

Legionierių būrys

Praėjusio sezono Baltijos rankinio lygos (BHL) čempionai ir Lietuvos rankinio lygos (LRL) bronziniai prizininkai „Dragūno“ rankininkai šį sezoną trofėjų siekia gerokai atsinaujinę - ilgametį komandos vyr. trenerį Artūrą Juškėną (tapo klubo direktoriumi) šiame poste pakeitė profesionalus rankininkas G. Cibulskis, o į komandą jau įsiliejo trys legionieriai iš Ukrainos. Artimiausiomis dienomis į „Dragūno“ komandos peržiūrą planuoja atvykti ir trys rankininkai iš Rusijos.

Tokio legionierių būrio per visą „Dragūno“ komandos istoriją nėra buvę.

Dragūniečiai priversti stiprintis, nes rungtyniauti į užsienio šalių klubus išvyko broliai Deividas ir Žanas Gabrielius Virbauskai bei Gytis Šmantauskas, o Tomas Valentukevičius nusprendė baigti profesionalaus rankininko karjerą ir grįžo į gimtąją Varėną.

„Dragūno“ vyr. treneris G. Cibulskis teigė, kad į vyrų komandą po truputį šį sezoną įtrauks ir „Dragūno“ jaunimo komandos atstovus.

Anot jo, kai kurie žaidėjai žengti į vyrų komandą dar yra per jauni - jiems po 15-17 metų, tačiau augina juos ir tikisi, kad artimiausiais sezonais „Viesulo“ sporto centro išugdytas jaunimas įsitvirtins ir vyrų komandoje.

„Dragūnas“ šį sezoną kausis ne tik Lietuvos rankinio ir Baltijos rankinio lygos pirmenybėse, bet ir vėl atstovaus Lietuvai EHF Europos taurės varžybose. Spalį klaipėdiečių laukia pirmoji akistata su Slovakijos atstovais.

Juškėniukas ėmėsi lyderio vaidmens

LRF Supertaurės varžybose bene geriausias karjeros rungtynes sužaidė Lukas Juškėnas. Klubo direktoriaus Artūro Juškėno sūnus Vilniuje „Šviesos“ vartus nuginklavo net 14 kartų.

Lietuvos rinktinės narys 6 įvarčius pelnė nuo 7 metrų žymos (realizavęs visus baudinius) bei „iš žaidimo“ sėkmingai atakavo 8 sykius iš 11.

„Dragūno“ gretose dar prie pergalės prisidėjo: Mykolas Lapiniauskas ir Benas Butkus - pelnė po 5 įvarčius, Rokas Palskys pasižymėjo 4 kartus, Laurynas Simonavičius - 3, Arvydas Bučius ir Ignas Savičius - po 2, Tomas Drakšas - 1 įv.

„Šviesos“ gretose išsiskyrė 8 įvarčius pelnęs Tomas Bernatavičius, po 5 kartus pasižymėjo Šarūnas Ugianskis ir Rosvaldas Ramunis, 4 - Valdas Drabavičius, po 2 - Laurynas Palevičius ir Eimantas Sinkevičius, po kartą - Taurintas Markiavičius ir Karolis Antonovičius.

MVP. LRF Supertaurės naudingiausiu (MVP) žaidėju pripažintas Lukas Juškėnas (dešinėje). Jį apdovanojo Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas.  rankinis.lt nuotr.

MVP. LRF Supertaurės naudingiausiu (MVP) žaidėju pripažintas Lukas Juškėnas (dešinėje). Jį apdovanojo Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas.  rankinis.lt nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder