Klaipėdos futbolo klubas „Neptūnas“ pristatė trenerių štabą (1)

Klaipėdos futbolo klubas „Neptūnas“ pradeda pasiruošimą 2022-ųjų metų sezonui ir pristatė naują sporto direktorių, komandos vyriausiąjį trenerį ir jo komandą.

„Neptūno“ klubo trenerių komandos sudėtis 2022-ųjų LFF I lygos sezonui:

Klubo sporto direktorius - Kęstutis Ivaškevičius. Vyriausiasis treneris - Valdas Trakys. Vyriausiojo trenerio asistentas - Evaldas Misiūnas. Fizinio rengimo treneris - Tadas Kazlauskas. Vartininkų treneris - Lukas Nedzinskas. Kineziterapeutas - Martynas Brezgys.

„Neptūno“ sporto direktorius Kęstutis Ivaškevičius, pristatydamas naują klubo vyriausiąjį trenerį Valdą Trakį, pasakojo, kad su Valdu pažįstamas jau seniai, kartu dirbo ir žino jo galimybes, atsidavimą darbui.

Pasak klubo sporto direktoriaus, Valdas jau turi stiprios patirties LFF I lygoje – 2017-tais tapo lygos nugalėtoju, dirbo su geriausiu Lietuvos jaunimu LFF U-19 rinktinėje, todėl žinant keliamus „Neptūnui“ tikslus 2022-iems metams, tokios vyriausiojo trenerio patirtys bus labai naudingos klubui.

Pats Valdas Trakys paminėjo, kad LFF I lyga yra gana sudėtinga, joje dalyvauja daug įvairių komandų, kurios turi savas ambicijas ir tikslus. Tačiau rimtai dirbant, nuosekliai vykdant užsibrėžtus planus, galima pasiekti ir aukštai keliamų tikslų.

Pagrindinis klubo dalininkas ir Klaipėdos miesto sporto mecenatas Sigitas Ambrazevičius kalbėjo, kad atėjo laikas, kada Klaipėdos miestas turi turėti futbolo klubą aukščiausiame lygmenyje . „Neptūno“ klubas nuo įkūrimo, du metus nuosekliai vykdė užsibrėžtus planus - įsitvirtino LFF I lygoje.

Kartu su strateginiu partneriu K. Ivaškevičiaus futbolo akademija „KFA“, sukūrė futbolo piramidę Klaipėdos mieste, kurioje futbole ugdomi vaikai nuo pat priešmokyklinio amžiaus iki jaunimo turi tikslą bei ruošiami aukščiausiame piramidės laiptelyje stovinčioje „Neptūno“ komandai.

Visa „Neptūno“ klubo struktūra puikiai veikia ir pats laikas siekti aukštesnių rezultatų, juolab, kad Lietuvos futbolo federacijos, Klaipėdos miesto savivaldybės vadovai palaiko pastangas grąžinti Klaipėdos futbolą į aukščiausią lygmenį.

„Neptūno“ vadovas Tadas Vaitkus minėjo, kad su Klaipėdos miesto savivaldybės palaikymu, klubo biudžetas bus didesnis nei praėjusiame sezone. Klubo darbuotojai įgavo labai reikalingos patirties, susibūrė futbolui atsidavęs kolektyvas ir klubo bendruomenė.

Įvertinus šiuos faktorius, mums lieka tik pasiraitoti rankoves ir visiems pasistengti, kad į Klaipėdą vėl grįžtų aukšto meistriškumo futbolas.

Su kasiu nebesusitvarkom tai tipo futbolą lošim!!!:) į komanda paimkit janaviciu,mazeika,gailiu:)
Aha, 2021-12-08 15:51
Sidebar placeholder