Klaipėdos irkluotojas Eimantas Laucevičius - dukart Europos čempionas

Klaipėdos irklavimo klubo "Gigas" narys Eimantas Laucevičius iš Europos irklavimo meistrų čempionato grįžo su dviem aukso medaliais. 38-erių sportininkas Slovėnijos Bledo mieste su porininku iš Šiaulių Raimondu Avlosevičiumi žibėjo visu ryškumu - triumfavo tiek dvivietės porinės, tiek dvivietės pavienio irklo valčių varžybose.

"Apie Europos čempionatą svajojome jau prieš trejus metus ir tam intensyviai ruošiamės. Dalyvavimą tokio rango varžybose teko atidėti dėl pasaulį užklupusios COVID-19 pandemijos, tačiau galiausiai svajonė išsipildė ir viskas pavyko su kaupu", - VE.lt sakė E. Laucevičius.

Jis pripažino, kad per kūną bėgiojo malonūs šiurpuliukai, kai per apdovanojimų ceremoniją ir varžybų metu su pagarba skambėjo Lietuvos vardas.

"Labai malonus jausmas. Juk šioms varžyboms ruošiamės ilgai - beveik kaip olimpiadai ir viskas puikiai pavyko. Esu labai laimingas", - savo jausmais dalijosi E. Laucevičius.

Dvivietės porinės varžybose lietuviai varžėsi tarp 36-42 metų irkluotojų, o dvivietės pavienio irklo valčių varžybose tarp už save jaunesnių dalyvių - 27-35 metų. Nors varžovai buvo ir jaunesni, tačiau šįkart patirtis ir užsispyrimas padėjo nugalėti.

E. Laucevičius yra kilęs iš Šiaulių ir nuo 13 metų su porininku R. Avlosevičiumi šiame mieste kartu irklavo. Vėliau, nuo 2005 metų, Eimantas persikėlė gyventi į Klaipėdą ir jų kasdienės bendros treniruotės nutrūko.

"Vieną dieną su Raimondu pasikalbėjome ir nusprendėme, kad reikia atgaivinti mūsų bendras treniruotes ir išbandyti jėgas meistrų čempionatuose. Prieš porą metų triumfavome ir Baltijos šalių čempionate. Lietuvoje ir Baltijos šalyse tarp savo bendraamžių didelės konkurencijos mums nėra, tad ir kilo mintis išbandyti jėgas Europos meistrų čempionate. Tokio rango varžybose dalyvavome pirmą kartą ir debiutas sėkmingas - iškovoti du aukso medaliai. Negi gali būti geriau?" - šyptelėjo Klaipėdos "Gigo" irklavimo klubo narys E. Laucevičius.  

Jis dar pridūrė, kad jam irklavimas - didžiulė aistra ir kiekviena šiame sporte iškovota pergalė - labai reikšminga.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder