„Klaipėdos kovo“ regbininkai pasipildė inventoriumi

„Klaipėdos kovo“ regbininkų klubo, kuris nuolat įvairiuose čempionatuose ir tarptautiniuose turnyruose garsina mūsų miesto vardą pergalėmis, pirmininkas Donatas Streckis su „Vakarų ekspresu“ pasidalijo džiugiomis naujienomis – klubas Sporto rėmimo fondo dėka gerokai pasipildė nauju inventoriumi - kimštiniais kamuoliais, pasipriešinimo gumomis, gimnastikos kilimėliai ir kita treniruotėms itin  reikalinga įranga.

„Džiaugiamės, kad vaikams, lankantiems regbio treniruotes, galėsime pasiūlyti saugią, įvairiapusišką ir įdomią sportinę veiklą. Naujas inventorius suteikia galimybę kokybiškai vaikams ruoštis varžyboms ne tik sezono metu, bet ir nevaržybiniu periodu išlikti fiziškai aktyviems“, - sakė D. Streckis.

 

Jis teigė, kad „Klaipėdos kovo“ klubas nuolat dalyvauja įvairiuose projektuose ir regbio subtilybių saugiai moko net darželinukus.

„Vienas iš mūsų projektų „Sportuok regbį – užauk sveikas ir stiprus“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja švietimo mainų paramos fondas. Svarbiausia saugumas, todėl specifinės regbio apsaugos (apsauginiai galos šalmai, užgriebimo kostiumas) – puikios traumu prevencijos priemonės, kurias naudojame treniruotėse. Visas sporto inventorius lengvai ir patogiai transportuojamas. Todėl aktyviai organizuojame ir dalyvaujame parodomosiose treniruotėse mokyklose bei darželiuose, bendruomenių organizuojamose sporto šventėse ir miesto renginiuose, glaudžiai bendradarbiaujame su Klaipėdos miesto sporto iš švietimo skyriais, kiekvieną vasarą kviečiame į sporto stovyklas. Taip su regbiu galime supažindinti tiek pačius mažiausius vaikus, tiek jų tėvelius, mokytojus, savo pavyzdžiu skatindami bendruomenės fizinį aktyvumą“, - akcentavo D. Streckis.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder