Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniams - medalių lietus

Net 3 Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos jau kovojo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos finaliniuose ketvertuose. Visoms trims komandoms pavyko iškovoti medalius.

U13 C diviziono čempionate Aivaro Preikšaičio treniruojama komanda iškovojo III vietą.

"Šios komandos žaidėjai yra metais jaunesni už varžovus. Bendraamžių čempionate jie kol kas nėra patyrę nei vieno pralaimėjimo ir ateinantį savaitgalį varžysis MKL U12 čempionato TOP 16 etape", - pasidžiaugė Klaiupėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.

U18 merginų B diviziono čempionate Klaipėdos krepšinio mokyklos merginų komanda (treneris Tomas Tupalskis) Ukmergėje vykusiame finaliniame ketverte iškovojo sidabro medalius.

KKM nuotr.

U17 vaikinų C divizione Klaipėdos krepšinio mokyklos II komanda (treneris Andrius Majauskis) iškovojo trečiąją vietą.

"Džiaugiamė spuikiais mūsų auklėtinių rezultatais ir laukiame artėjančių kitų finalinių ketvertų. Tikiu, kad medalių šį sezoną dar tikrai bus ir ne vienas", - "Vakarų ekspresui" sakė L. Šapkauskas.