Klaipėdos laisvūnams - nugalėtojų taurė

Panevėžyje vykusiame Lietuvos imtynių čempionate puikiai pasirodė Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai - iškovoti net 9 medaliai, iš kurių - 5 aukso. Klaipėdiečiai bendroje komandų įskaitoje pelnė nugalėtojų taurę.

Lietuvos čempionais skirtingose svorio grupėse tapo Eduard Dešankov (iki 57 kg), Tomas Barasevičius (iki 65 kg, čempionu tapo jau 8 kartą), Artiom Auga (iki 74 kg), Lukas Krasauskas (iki 97 kg) ir Vilius Mikalauskas (iki 125 kg).

Vicečempiono laurai atiteko Kornelijui Stulginskiui (iki 86 kg), bronzos medalius iškovojo Juozas Skulskis (iki 70 kg, vos 16 metų), Edgaras Voitechovskis (iki 92 kg, kovėsi kęsdamas kojos skausmus) ir Meda Ančerytė (iki 58 kg).

„Prieš čempionatą buvo organizuota treniruočių stovykla, kuri buvo labai naudinga. Tai prisidėjo prie to, kad dabar galime į viršų kelti nugalėtojų taurę. Klaipėdos laisvūnai - vėl geriausi šalyje. Džiugu“, - pasidžiaugė Klaipėdos laisvųjų imtynių trenerių brigada Olegas Voitechovskis, Sergejus Kasimovas, Andrejus Iljinas ir Vytautas Baltuonis.

Šiais metais laisvųjų imtynių turnyre neišvydome traumuoto klaipėdiečio Andriaus Mažeikos, todėl lyderio našta atiteko kitam į Klaipėdą iš Vilkaviškio persikėlusiam gyventi imtynininkui - Lukui Krasauskui. Pastarasis buvo akivaizdus laisvųjų imtynių varžybų lyderis.

SUSTABDYTA AKIMIRKA. Moterų imtynių turnyre jėgas išmėgino 35 atletės. Čia buvo galima išvysti ir intriguojančių kovų.

„Lukas palaipsniui tampa rinktinės senbuviu, jis yra kovojęs pasaulio ir Europos čempionatuose. Tokio lygio varžybose atletai auga taktiškai ir, svarbiausia, psichologiškai. Todėl Panevėžyje Lukas didesnio vargo neturėjo, - mintimis dalijosi Lietuvos rinktinės treneris Sergejus Kasimovas.

- Tačiau mane gal net daugiau džiugina Manto Adomaičio pasirodymas Lietuvos čempionate. Mantas savo kraitėje turi Europos jaunių čempionato bronzą, tačiau kai po abitūros egzaminų teko palikti Šiaulių sporto gimnaziją, Mantas pakibo tarp žemės ir dangaus. Suaugusiam vyrui teko ieškoti būdų oriai pragyventi, todėl imtynėms buvo skiriama mažiau dėmesio. Tačiau Mantas Adomaitis jau kurį laiką “nusėdo„ Klaipėdoje, uoliai treniruojasi ir laimėjo čempionato auksą.“

Treneris apgailestavo, kad aukštesnių tikslų kol kas nekelia talentingas atletas Domantas Pauliuščenka, tačiau suskubo pasidžiaugti jaunu kelmiškiu Viliumi Mikalausku. Pasak trenerio, V. Mikalauskas jau porą metų treniruojasi Klaipėdoje, yra motyvuotas ir sistemingai siekia tikslo.

„Yra dar vienas perspektyvus kelmiškis Paulius Leščiauskas. Šiuo metu jis yra savo amžiaus lyderis ir, kaip matote, tarp vyresnių čempionate iškovojo pirmą vietą. Tačiau laukia sunkus periodas - perėjimas iš jaunimo amžiaus į suaugusių grupę. Jį stebėsime, mėginsime sklandžiai adaptuoti suaugusių varžyboms tarptautinėje arenoje“, - portalui imtynes.lt planus atskleidė laisvųjų imtynių strategas.

Laisvųjų imtynių čempionate kovojo 67 laisvūnai.

KOVA. Vyrų varžybose buvo ir štai tokių akmirkų, kai vienas iš imtynininkų - aukštyn galva.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder