Klaipėdos Neįgaliųjų sporto festivalyje - geros emocijos ir rungčių įvairovė    

Klaipėdoje vykęs jubiliejinis, jau penktasis, Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis tiek dalyviams, tiek organizatoriams pažėrė džiugių emocijų pliūpsnį: naujai sutvarkytoje erdvėje, Klaipėdos futbolo mokykloje, per 20 sporto runčių išbandė įvairių Lietuvos miestų ir miestelių sportiškieji dalyviai.

"Svarbiausia yra tai, kad jūs esate čia, kad palaikote vienas kitą, palaikote vienas kito tikėjimą savo stiprybe, savo viltį ir esate stiprūs, tvirti bei sportiški.

Tokiais linkiu išlikti ir ateityje.

Kad ir kas kokį medalį begautumėte, svarbiausias medalis ir apdovanojimas yra bendrystė, buvimas kartu", - įkvepiančią festivalio atidarymo kalbą rėžė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Festivalyje dalyviai varžėsi badmintono, šaudymo iš lanko, irklavimo "Concept 2" treniruokliais, diskgolfo, sunkumų kilnojimo, lengvosios atletikos, orientavimosi takais, kulkinio šaudymo, smiginio, rankų lenkimo, šaškių ir šachmatų, bočios, krepšinio 3x3, krepšinio baudų metimo varžybose, dalyvavo įvairiuose lengvosios atletikos ir kliūčių ruožo rungtyse, smagiosios futbolo estafetėse ir 3x3 futbolo varžybose.

Dalyvius nuotaikinga mankšta išjudino puikiai žinomą "Zumbos" ir sveikatingumo trenerė Sigita Jančauskaitė.

Taip pat vyko ir Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynės bei Lietuvos triračių sporto asociacijos bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatas.

 "Labai džiaugiuosi, kad Klaipėda priima mūsų žmones ir galime sportiškai bei nuotaikingai praleisti laiką", - pasidžiaugė Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas.

Renginį vedė iš Vilniaus į Klaipėdą atvykęs Lietuvos lengvosios atletikos čempionas, pasaulio fitneso (kūno rengybos) čempionas, motyvatorius ir stereotipų laužytojas Viktoras Topol. 

Jis turi judėjimo negalią - yra neįgaliojo vežimėlyje, tačiau nuolat pabrėžia gyvenimo džiaugsmą bei stengiasi šia pozityvia nuotaiką užkrėsti ir kitus.  

"Mane įkvepia ir džiugina žmonės, kurių dvasios stiprybė ir charakteris - išskirtinis", - atkreipdamas dėmesį į renginio vedėją sakė Klaipėdos meras.

Festivalio metu buvo pristatytos ir neįgaliesiems pritaikytos irklentės bei vyko kitokios pramoginės veiklos.

"Kasmet laukiu šio renginio. Man tai - geriausias sporto renginys.

Smagu būti tokioje gausybėje sportiškai nusiteikusių draugų, o dar pavyko laimėti ir medalį - nuotaika super", - sakė "Vakarų ekspreso" pakalbintas klaipėdietis Stanislovas Jankus.

Jis šiame renginyje buvo labai aktyvus ir sportiškas, tad organizatoriai jam įsteigė sportiškiausio dalyvio prizą.

Nuolat šiame festivalyje jėgos sporto rungtis organizuojantis sporto klubo "Šansas" vadovas Arūnas Jocys sakė, kad tokie renginiai jam - atgaiva ir džiaugsmas sielai.

"Kai matai tokius nuoširdžius ir mažais dalykais besidžiaugiančius žmones, supranti, kad mes, sveikieji, kartais pernelyg jautriai reaguojame į smulkmenas.

Mums visiems reikėtų pasimokyti iš šios sporto šventės dalyvių optimizmo, sportinės valios ir tikslų siekimo. Jie visa tai daro iš širdies.

Po tokio renginio aš tiesiog pasikraunu energijos labai ilgam", - pabrėžė A. Jocys.

Renginio organizatoriai: BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos miesto savivaldybė sporto šventės dalyviams įsteigė įvairių prizų, vaišino karšta koše ir arbata, o rungčių nugalėtojai ir prizininkai gavo krūvą medalių.

Aktyviausieji iš jų pergalės skynė net keliose rungtyse ir savo trofėjų lentyną pasipildė keliais medaliais.

Pauliaus MATULEVIČIAUS nuotraukos ir video  

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder