Klaipėdos pliažo tinklinio atstovėms - Lietuvos čempionato sidabras

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) atstovės Gabija Trapėlaitė ir Rugilė Bitkovaitė tapo Klaipėdoje vykusio Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) uždarų patalpų paplūdimio tinklinio U16 čempionato vicečempionėmis.

Jos žibėjo tarp 23 įvairių Lietuvos miestų porų.

Pirmenybės vyko Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne.

Varžybos vyko „rato" sistema.

Dar arti arti medalių buvo būrys KBC auklėtinių: Adomas ir Gvidas iškovojo penktąją vietą,  Justė ir Urtė - taip pat penktąją vietą,  

Smagu, kad Klaipėda vis dažniau tampa svarbiu Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatų vieta.

Lapkričio mėnesį čia vyks berniukų ir mergaičių U14 amžiaus grupės kovos.

KBC nuotr.

"Mums, klaipėdiečiams, tai ir garbė, ir tam tikras įsipareigojimas pasirodyti kuo geriau. Be to, mūsų jaunimui tai labai gera proga pasisemti naudingos patirties", - "Vakarų ekspresui" sakė Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) viena iš vadovių Inga Dumbauskienė.

Smagu, kad Klaipėdoje auga talentingų jaunųjų paplūdimio tinklininkų karta. Daugelį metų Klaipėdoje paplūdimio tinklininkus auginantis KBC klubas vis dažniau skamba ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Klubo vadovai ir sportininkai džiaugiasi, kad į klubo kolektyvą įsiliejusi naujoji trenerė Rosita Nevulytė-Šveikauskė dirba itin atsakingai ir profesionaliai, kas atsispindi ir mūsų vaikų rezultatuose.

Šį šeštadienį būrys Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) atstovų išvyksta į Šiaulius, kur varžysis antrajame Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio U16 čempionato etape.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder