Klaipėdos poilsio parkas ūžia nuo veiksmo: bemaž pusšimtis nemokamų sporto veiklų ir pramogų (video)

Šeštadienį Klaipėdos poilsio parkas tapo sporto, meno, kūrybos, technikos, intelektualios veiklos ir žaidimų miestu, o jo „gyventojai“ pristato veiklas, skirtas kryptingam mokslo metų užimtumui, supažindina su įvairiomis sporto šakomis, kviečia dalyvauti įdomiausiuose ir smagiausiuose užsiėmimuose ir patirti tik geriausias emocijas.

Klaipėdos poilsio parkas ūžia nuo veiksmo

Šis nemokamas renginys vyks iki 17 val.

Šios mugės metu visi lankytojai kviečiami ne tik pamatyti, bet ir pabandyti, sudalyvauti, pabendrauti ir išsirinkti sau tinkamą sporto šaką.

O čia pat vyksiančios "Akropolio" šeimų estafečių varžybos subūrė aktyvias šeimas susirungti ir smagiai praleisti laiką.

Būrelių ir sporto mugės metu Poilsio parke įvairiose vietose savo veiklas pristatato bemaž pusšimtis sporto, meno, kūrybos, technikos ir intelektualios veiklos būrelių, vyksta galybė varžybų ir sporto rungčių.

Poilsio parke pirmą kartą būrelių ir sporto mugės metu iškilo ir OCR 100 m kliūčių ruožas.

Čia varžosi profesionalūs atletai, o visiems, kurie nori tik išbandyti OCR sportą leidžiama bandyti įveikti šį kliūčių ruožą nemokamai, tik pagal organizatorių nurodymus (be laiko fiksavimo).

Taip pat vyksta teniso, futbolo, paplūdimio tinklinio, orientavimosi sporto, stalo teniso ir disgolfo turnyrai, geriausieji bus apdovanoti Klaipėdos sporto festivalio medaliais ir rėmėjų prizais.

Renginyje Jūs taip pat rasite būrelius vaikams, siūlančius:

– Įvairias sporto šakas;
– Meno ir kūrybiškumą ugdančius būrelius;
– Naujųjų technologijų;
– Muzikos;
– Užsienio kalbų;
– Verslumą ir lyderystę skatinančius būrelius bei kitus neformalaus ugdymo atstovus;
– O taip pat galėsite įsigyti “protingas” knygas ir lavinamuosius žaidimus.

Būrelių ir sporto mugės tikslas – skatinti kryptingą vaikų ir paauglių užimtumą mokslo metais, taupyti tėvų laiką ieškant tinkamos veiklos savo vaikams, tad atėjusios į renginį šeimos randa gausybę įvairių neformalaus švietimo įstaigų, siūlančių užimtumą vaikams Klaipėdoje, turi galimybę susipažinti su būrelių atstovais, užsiregistruoti į grupes, o per integruotas veiklas – greičiau atsirinkti tai, kas jiems patinka.

Renginys lankytojams NEMOKAMAS!

Organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos sportininkų namai.

Pauliaus Matulevičiaus nuotraukos ir video

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder