Klaipėdos universiteto krepšininkai - LSKL 3x3 vicečempionai

Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai, treniruojami Mindaugo Stašio, iškovojo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) 3x3 vicečempionų titulus.

Klaipėdos komandos gretose rungtyniavo Petras Piekus, Radvilas Kneižys, Ernestas Jaškus ir Edgaras Preibys.

Klaipėdiečiai žingsniavo pergalingai ir tik finale rezultatu 13:21 nusileido Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) pirmajai komandai.

Vienas naudingiausių VDU krepšininkų Ernestas Sederevičius sakė, kad jam ši pergalė - ypač svarbi: „Finale matėsi, kad mes esame daugiau patyrę, o klaipėdiečiai gana jauna komanda, bet jeigu jie kartu bus ilgą laiką, tai tikrai ateityje pasieks ne vieną pergalę.“

EFEKTINGA AKIMIRKA. LSKL 3x3 krepšinio čempionate buvo gražių epizodų ir įspūdingų dėjimų į krepšį.

Įdomu tai, kad KU ekipos treneris M. Stašys šį sezoną gali pasigirti išties solidžiu titulų derliumi - su KU komanda tapo ir LSKL 5x5 vicečempionais. Be to, jis dar ir pats profesionaliai žaidžia krepšinį ir su „Gargždų“ ekipa tapo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionu bei buvo pripažintas NKL finalinio ketverto naudingiausiu žaidėju (MVP).

Merginų turnyre nugalėtoja tapo Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda, finale vos 1 taško skirtumu - 12:11 nugalėjusi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komandą.

Šeštajame LSKL 3x3 čempionate, kuris vyko Kaune, iš viso varžėsi 8 LSKL vaikinų ir 5 merginų komandos.

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojęs LSKL prezidentas klaipėdietis Rimantas Cibauskas sakė, kad 3x3 kovos - dinamiškos, intriguojančios ir kelia daug emocijų.

„Trijulių krepšinis man artimas nuo senų laikų - juk Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje atidarėme daugybę „Time Team“ gatvės krepšinio aikštelių ir ėmėme propaguoti gatvės krepšinio kultūrą. Džiugu, kad trijulių krepšinis įtrauktas ir į olimpines žaidynes, tad ši krepšinio atšaka tapo dar svarbesnė“, - pabrėžė R. Cibauskas.

APDOVANOJO. Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Lietuvos studentų krepšinio lygos prezidentas klaipėdietis Rimantas Cibauskas (dešinėje).

Jis liko patenkintas, kad trijulių krepšinyje puikiai pasirodė ir klaipėdiečiai.

„Klaipėdiečiams šįkart šiek tiek sudėtingiau sekėsi pataikyti iš toliau vadinamuosius dviejų taškų metimus, tačiau potencialas - didžiulis. Po turnyro teko kalbėtis su Klaipėdos universiteto komanda, jie planuoja rimčiau padirbėti ties trijulių krepšiniu ir kitąmet bandyti siekti čempionų titulų“, - pasakojo R. Cibauskas.

LSKL prezidentas pasidžiaugė, kad universitetai subūrė pajėgias trijulių krepšinio komandas.

„Juk LSU merginos skynė aukščiausius laurus Europos ir pasaulio 3×3 čempionatuose. 3x3 tarptautinėmis pergalėmis ne kartą džiugino ir VDU vaikinai, dalyvaujantys profesionalioje trijulių lygoje.

LSKL ekipos ne kartą sėkmingai mūsų šalies vardą garsino ir tarptautiniuose turnyruose. Trijulių krepšinis populiarėja, tad ir LSKL į šią krepšinio atšaką kreipia didelį dėmesį - organizavome jau šeštąjį LSKL trijulių krepšinio čempionatą.

Smagu, kad lygis kyla ir studentai dėl kiekvienos pergalės kovoja iki paskutinių sekundžių. Tuo ir įdomus trijulių krepšinis, kad čia vyksta atkaklios kovos ir nugalėtojus nuspėti nėra paprasta. Čia galima sulaukti ir staigmenų“, - sakė LSKL prezidentas R. Cibauskas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder