Klaipėdos veteranams - sidabras ir bronza

26-osiosiose kaimiškose metimų daugiakovės varžybose per apdovanojimų ceremoniją skambėjo ir klaipėdiečių pavardės - mūsų miesto lengvosios atletikos veteranų sporto klubo „Ąžuolas“ narys Arūnas Andrijauskas pasipuošė sidabro medaliu, o kitas šio klubo narys Vytautas Zaniauskas iškovojo bronzos medalį.

25-erius metus kaimiškose metimų daugiakovės varžybose lengvaatlečiai rungdavosi Aukštadvaryje, o šiemet dėl pandemijos nuspręsta šias varžybas išskaidyti į dvi skirtingas vietas - dalis sportininkų varžėsi Melagėnuose (Švenčionių rajonas), metiko Leonardo Varno sodyboje, dalis - kitoje Lietuvos pusėje - Klaipėdoje.
 

TARP LYDERIŲ. Antrąją vietą iškovojo klaipėdietis Arūnas Andrijauskas.

Klaipėdoje varžybose dalyvavo devyni vyrai ir penkios moterys. Iš jų - penki „Ąžuolo“ nariai: Svetlana Pugacheva, Arūnas Andrijauskas, Vladas Zaniauskas, Vytautas Zaniauskas ir Egidijus Zaniauskas.

Šiose varžybose pirmąsias vietas iškovojo kitų miestų atstovai: Genovaitė Kazlauskienė (SK „Metikas“) ir Saulius Svilainis (LADK 7&10).

BRONZININKAS. Vytautas Zaniauskas šįkart turėjo tenkintis bronzos medaliu.

Daugiakovę sudaro šešios rungtys: rutulio stūmimas, disko, ieties, kūjo metimai, rutulio metimas per galvą ir rutulio metimas iš priekio. Visi metimai ir stūmimas atliekami iš vietos. Varžybose dalyvavo įvairaus amžiaus metikai, o nugalėtojai buvo nustatomi pagal atitinkamą koeficientą.

Sidebar placeholder