Klaipėdos Vlado Knašiaus mokykla turi naują direktorių

(3)

Nuo penktadienio Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykloje pradeda dirbti naujasis direktorius - 44-erių Raimondas Dikinis. Jis dėl šių pareigų iš Vilniaus persikėlė gyventi į Klaipėdą. 

R. Dikinis pakeis praėjusią vasarą savo noru iš šių pareigų pasitraukusį ir Klaipėdos "Neptūno-Akvaservis" ekipą treniruoti ėmusį krepšinio specialistą Alfredą Kaniavą.

Naujasis Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos direktorius R. Dikinis ketvirtadienį lankėsi pas Klaipėdos miesto merą Vytautą Grubliauską ir pristatė savo vadovavimo viziją ir pagrindinius prioritetus.

"Prioritetas - kokybė, trenerių kvalifikacijos kėlimas ir jaunųjų talentų ugdymas. Orientuosiuosi į procesą ir nuolatinį tobulėjimą. Juk tai visų klaipėdiečių mokykla", - "Vakarų ekspresui" sakė R. Dikinis.

Jis penktadienį prisistatys Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos kolektyvui, išdėstys savo vizijas ir planus.

R. Dikinis gruodžio mėnesio pabaigoje laimėjo Klaipėdos savivaldybės paskelbtą konkursą Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos direktoriaus pareigoms eiti. Direktoriaus kadencijos terminas - penkeri metai.

Konkurse dar dalyvavo laikinai Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos direktoriaus pareigas ėjusi (kai pasitraukė A. Kaniava) Elina Pozingienė ir buvęs ilgametis Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Irenijus Zaleckis.

R. Dikinis pranoko šiuos konkurentus ir konkursą laimėjo.

Naujasis Knašiaus krepšinio mokyklos direktorius anksčiau Vilniuje treniravo jaunuosius futbolininkus, buvo viešosios įstaigos „Sostinės futbolo akademijos Vilniaus Vytis“ direktorius.

R. Dikinis tuometininėje Lietuvos kūno kultūros akademijoje (LKKA, dabar - LSU) įgijo sporto bakalauro laipsnį, o pastaruosius metus ISM Vadybos ir ekonomikos universitete krimto vadybos magistro studijas, kaip pats "Vakarų ekspresui" sakė, sausio mėnesio pabaigoje jo laukia magistrinio darbo gynimas. 

"Klaipėdoje lankydavausi gana dažnai, tad man šis miestas - gerai pažįstamas ir artimas. Čia jaučiuosi puikiai. Ramiau nei Vilniuje, mažiau automobilių spūsčių. Man čia patinka", - "Vakarų ekspresui" sakė R. Dikinis.

Pasiteiravus, kodėl nuo futbolo sporto šakos jo darbo karjera pakrypo link krepšinio, R. Dikinis atsakė: "Tai taip pat, kaip ir futbolas, komandinė sporto šaka. Mano naujos pareigos nebus treniruoti krepšininkus, o reikės užsiimti vadyba, vadovavimu. Tam ir studijavau vadybą".

Linkime naujajam direktoriui sėkmės šiose pareigose.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder