Klubo „Okinava“ 5 auklėtiniai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą

(1)

Net 22 Lietuvos kyokushin karate klubai šeštadienį (gegužės mėn. 11 d.) susibūrė į Lietuvos jaunučių ir jaunimo čempionatą. Jame čempiono titulus iškovoję dalyviai užsitikrino vietą dalyvauti Europos U16 ir U20 čempionate vyksiančiame spalio mėn. Lenkijoje.

Atranka buvo intensyvi ir įtempta. Kai kuriose kategorijose dalyvavo net iki 35 sportininkų, tad norint patekti tarp prizininkų reikėjo laimėti po 2-3 kovas.

Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos medalius. Bendroje komandinėje įskaitoje laimėta 3 vieta bei 5 Okinaviečiai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą.

U20 amžiaus grupėje kata rungtyje užtikrintu čempionu tapo Nikas Kvasys. Jis nugalėjo du varžovus iš Klaipėdos, o vienas iš jų net praėjusių metų Europos vicečempionas. Nikas dar kartu su komandos draugu Kaju Malinen ir Agne Žilinskaite (Kauno klubas „Shori“) team kata rungtyje iškovojo 2-ąją vietą.

U16 amžiaus grupėje team kata rungtyje čempionais tapo Herkus Zibalis, Rasa Šeškauskaitė ir Emilijus Stoncelis, o bronzos medalius iškovojo Martynas Kulikov, Domas Petrauskas ir Izabelė Masaitė.

Asmeninėje kata rungtyje vicečempionu tapo Herkus Zibalis, o bronzos medalį iškovojo Domas Petrauskas.

U16 amžiaus grupėje kumite rungtyje po dvi stiprias kovas taškais laimėjo ir 3-ąsias vietas iškovojo: Elvina Barsteigaitė ir Izabelė Masaitė.

Puikiai pasirodė, tačiau iki medalių sėkmės pritrūko Urtei Kaniavaitei, Livijai Jurėnaitei ir Kristupui Tirkšliūnui.

Sportininkus paruošė sporto klubo „Okinava“ mokytojos Diana Mačiūtė, Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė. Jos moko tiek vaikus, tiek paauglius rinktis sportą ir sveiką gyvenimo būdą, motyvuoja juos kelti sau iššūkius, siekti tikslo iki galo ir mėgautis šiuo ypatingu sportiniu karate keliu.