Kretingos jaunieji motobolo žaidėjai galingai startavo čempionate

Liepai baigiantis Kretingoje prasidėjo Lietuvos jaunimo motobolo mišrus čempionatas. Tai buvo pirmasis iš trijų etapų, ir jame įtikinamas pergales skynė Kretingos motobolo klubo (MK) U-18 komanda. 

Šiais metais turnyre dalyvauja trys komandos: Skuodo „Bartuva“ U-18, naujai atsikūręs Radviliškio STK „Žėrutis“ ir Kretingos MK U-18.

Pirmą etapą visos komandos tarpusavyje žaidė po vieną kartą. Vėliau tokiu pat formatu etapai vyks Skuode – rugpjūčio 14 d. ir Radviliškyje – rugsėjo 3 d. Dvi geriausiai pasirodžiusios komandos susigrums finaliniame etape, kuris į Kretingos motodromą sugrįš rugsėjo 10 dieną.

Kretingos garbę čempionate gina: Deividas Žiubrys, Jokūbas Paulauskas, Domantas Barkauskas, Edvinas Drąsutis, Žydrūnas Gricius, Neilas Rimkus ir kapitonas Andrius Lukauskas.

Rimtas kretingiškių pareiškimas

Turnyro pirmą etapą su trenksmu pradėjo Kretingos MK U-18 motobolininkai. Jie rezultatu 13:0 sutriuškino Radviliškio komandą, kuriai tai buvo vos pirmosios rungtynės po komandos atkūrimo.

Kretingiškiai efektyviai naudojosi savo progomis puolime, o gynyboje laikėsi kaip siena. Nugalėtojams net 7 įvarčius pelnė komandos kapitonas Andrius Lukauskas, 3 – Žydrūnas Gricius, 2 – Edvinas Drąsutis ir vieną pridėjo Neilas Rimkus.

Antrose rungtynėse Skuodo „Bartuvos“ komanda įveikė antras rungtynes iš eilės žaidusius radviliškiečius įtikinamu 4:0 rezultatu.

Solidesnį žaidimą prieš Skuodą pademonstravęs „Žėrutis“ šiame turnyro etape liko be įvarčių. Skuodiškiams 2 įvarčius pelnė Mantvydas Šeputas, po vieną – Kipras Medvid ir Paulius Galdikas.

Paskutinėse dienos rungtynėse po atkaklios kovos Skuodo „Bartuvos“ jaunuoliai turėjo pripažinti Kretingos MK jaunuolių pranašumą rezultatu 3:0. Pergalingus smūgius pelnė Edvinas Drąsutis, Andrius Lukauskas ir Neilas Rimkus.

Puikus žaidimas trenerio nenustebino

Abiejose rungtynėse puikią komandinę gynybą demonstravę Kretingos motobolo klubo auklėtiniai nepraleido nė vieno įvarčio, tačiau komandos treneriui ir Kretingos MK senbuviui Lukui Šimkui auklėtinių žaidimas nebuvo staigmena.

„Aš juos beveik kiekvieną dieną matau treniruotėse, todėl žinau, ką jie sugeba. Žaidėme tikrai gerai, bet mano norams šiek tiek trūko komandinio žaidimo.

Jaunuoliai po kiekvienų rungtynių tobulėja, todėl esu įsitikinęs, kad laikui bėgant ir šio trūkumo neliks“, – optimistiškai kalbėjo treneris.

Komandos vairininkas taip pat paminėjo, kad jo auklėtiniai ilgą laiką negavo varžytis ir buvo labai pasiilgę varžybų, todėl pagaliau atėjus progai namų arenoje, jie buvo papildomai motyvuoti publikai padovanoti šou.

Turnyro rungtynėms teisėjavęs, po ilgos pertraukos į motodromą sugrįžęs Jonas Beniušis taip pat gyrė brandų kretingiškių žaidimą:

„Jie parodė tikrai aukštą meistriškumo lygį. Kadangi jie turi galimybę treniruotis su aukšto lygio žaidėjais iš vyresnių komandos, tai atsispindi ir jų žaidime.

Labai perspektyvus jaunimas. Manau, kad po dvejų ar trejų metų ne vienas žaidėjas papildys pagrindinės Kretingos motobolo klubo komandos gretas.“ 

Laikosi „ant plauko“

Kretingos MK jaunuolių treneris Lukas Šimkus apgailestavo, kad turnyre dalyvauja tik trys komandos, o ir Kretingos motobolo klubui reikia atsinaujinti.

„Turnyras toks, kokį įmanoma padaryti. Lietuvoje nėra daug komandų, todėl šiuo metu daugiau nieko ir negalėjome išlaužti, – atviravo L. Šimkus, – Žinoma, norėtųsi ir pas mus atsinaujinimų.

Ilgą laiką niekas nedaroma, o reikia ir daugiau motociklų, ir arenos rekonstrukcijos. Dabar iš esmės viskas laikosi ant plauko.“ 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder