Motobolo varžybos

Kretingos motobolo klubo pergalė – puikus sezono startas

Paskutinį gegužės penktadienį Kretingoje vėl visu garsu suriaumojo motociklai – tarptautinėmis motobolo rungtynėmis prasidėjo naujasis klubo sezonas.

Išklausę abiejų šalių himnų ir tylos minute pagerbę gegužės 29-tą dieną į amžinybę iškeliavusio ilgamečio Kretingos motobolo klubo žaidėjo Egidijaus Kniežos atminimą, prie starto linijos stojo MSF „Tornado Kierspe“ ir „Kretingos motobolo klubas“.

Nors pirmasis kėlinys 4:0 kretingiškiams žadėjo lengvą pergalę, per visą susitikimą motodrome virė įnirtingos kovos ir netrūko įtampos.

Namų sienos, ištikimų sirgalių palaikymas, žaidėjų drąsa ir puiki fizinė forma šįsyk pergalę atnešė „Kretingos motobolo klubui“ – kretingiškiai 10:6 palaužė pajėgiausios sudėties atvykusią vokiečių komandą.

Kretingos komandai 4 įvarčius pelnė Gabrielius Pazdrazdis, 3 – Lukas Šimkus, 2 – Paulius Žąsytis, 1 – Gintas Rudys.