LCC ekipa išbandė jėgas su latvėmis

Lietuvos moterų krepšinio lygos ir Baltijos krepšinio lygos čempionatams aktyviai besiruošianti LCC tarptautinio universiteto moterų komanda, kurią treniruoja Europos U18 čempionių treneris klaipėdietis Vilius Stanišauskas, sužaidė dar dvejas draugiškas rungtynes.

Šįkart buvo rungtyniauta su Rygos RSU ekipa.

Pirmąjį mačą LCC krepšininkės savo žiūrovų akivaizdoje laimėjo rezultatu 81:70, o kitą dieną toms pačioms varžovėms nusileido rezultatu 63:80.

"Pirmoje dvikovoje žaidėme savu ritmu, laikėmės per treniruotes naudojamo plano ir taktikos, o antrose rungtynėse jau eksperimentavome, bandėme įvairias komandos sudėtis, įvairias taktines schemas. Tam ir yra draugiškos rungtynės, kad išbandyti įvairius variantus. Pasirengimo sezonui metu rezultatai nėra svarbūs, svarbu įgyti naudingos patirties", - "Vakarų ekspresui" sakė LCC tarptautinio universiteto moterų komandos treneris V. Stanišauskas.

Pergalingoje dvikovoje iš LCC komandos išsiskyrė Elizabete Bulane, kuri savo komandai pelnė 18 taškų, o antrų rungtynių rezultatyvumo lyderė - 16 taškų pelniusi Laurita Jurčiūtė.

Priminsime, kad prieš dvikovas su Rygos RSU ekipa LCC komanda rezultatu 83:66 įveikė islandžių "Fjölnir" ekipą ir rezultatu 65:51 (12:13, 22:10, 14:12, 17:16) nugalėjo SBK "Liepaja/LSS" (Latvija) krepšininkes.

Sidebar placeholder