Lemiamas rungtynes išgyvenęs „Neptūnas“ žengė į finalą

Lemiamas rungtynes išgyvenęs Klaipėdos „Neptūnas“ pateko į „Adma Moterų lygos“ finalą. Martyno Airošiaus auklėtinės namie 71:61 (11:24, 22:12, 18:17, 20:8) nugalėjo Kauno „Aistes-LSMU“ ir laimėjo pusfinalio seriją 2-1.

Finale iki trijų pergalių Klaipėdos komanda susitiks su Vilniaus „Kibirkštimi“, o „Aistes-LSMU“ kovoje dėl 3-osios vietos kausis su Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu.

Likus 7 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus – 58:58, tačiau Uliana Datsko ir Ligita Tamulytė išvedė klaipėdietes į priekį (62:58).

Tiksint paskutinėms 3 minutėms „Aisčių-LSMU“ legionierė Tyra Buss baudos metimu kirpo atsilikimą iki vieno taško (61:62). Vis tik tada Brigita Sinickaitė ir Agnė Černeckytė vėl patempė šeimininkes į priekį (69:61) bei nuvedė komandą į pergalę.

Klaipėdos komandai A. Černeckytė per 28 minutes pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 1/7 trit., 12/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

U. Datsko per 34 minutes pridėjo 17 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 11 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius bei 23 naudingumo balus.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Martyna Petrėnaitė, kurios sąskaitoje per 35 minutes buvo 19 taškų (5/10 dvit., 1/6 trit., 6/7 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Neptūnas“: Agnė Černeckytė 19 (1/7 trit., 12/12 baud., 6 atk. kam., 25 naud.), Viktoria Balaban 17 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Ligita Tamutytė (3/9 dvit., 5 atk. kam.) ir Brigita Sinickaitė po 8, Uliana Datsko 7 (7/7 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 22 (2/7 dvit., 5/11 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Martyna Petrėnaitė 19 (5/10 dvit., 1/6 trit., 6/7 baud., 12 atk. kam., 26 naud.).