Lengvaatlečių pergalės Kaune ir Liepojoje

Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos auklėtiniai skynė pergales Kaune ir Liepojoje - iškovoti du aukso ir vienas sidabro medaliai.

Kaune vykusiame Lietuvos jaunimo čempionate klaipėdietis Edvinas Norvaiša tapo šuolio į tolį rungties čempionu. Šis Lilijos Milikauskaitės auklėtinis nušoko 6 m 81 cm.

Kitas LAM atstovas Matas Vilinauskas iškovojo sidabro medalį 60 m barjeriniame bėgime. Šis Donato Senkaus auklėtinis atstumą įveikė per 8,35 sek.

Klaipėdos komanda Lietuvos jaunimo čempionato bendroje komandų įskaitoje iškovojo 5 vietą.

Liepojoje vykusiame atvirame čempionate sužibėjo Mindaugo Krakio auklėtinė Aliana Odebiyi. Ji triumfavo 200 m bėgimo rungtyje - pagerino savo asmeninį rekordą - 25,89 sek.

Jau vasario 10-11 (penktadienį ir šeštadienį) dienomis Šiauliuose vyks Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas, vasario 13 dieną (pirmadienį) Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje vyks Žematijos taurės vaikų varžybų antrasis etapas.

Dar šių metų žiemą, vasario 18-19 dienomis, Klaipėdoje vyks ir vienos svarbiausių šalies lengvaatlečių varžybos - Lietuvos suaugusiųjų čempionatas.

Tikimasi, kad į Klaipėdą atvyks garsiausios mūsų šalies lengvosios atletikos žvaigždės.

Smagu, kad Lietuvos lengvosios atletikos federacija jau daugybę metų svarbiausias varžybas patiki Klaipėdai.

Lietuvos suaugusiųjų lengvosios atletikos žiemos čempionatas mūsų mieste vyks jau ketvirtus metus iš eilės, o su pertraukomis yra vykęs gal per tuziną kartų.

Klaipėda yra vertinama ne tik dėl gerų varžyboms sąlygų, bet ir dėl aukšto lygio teisėjų darbo", - pasidžiaugė Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Murašovienė.

Paanalizavus varžybų kalendorių matyti, kad Klaipėdoje pavasarį ir vasarą vyks dar apie 10 įvairių varžybų - nuo vaikučių pirmenybių iki jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų varžybų.

Be to, mūsų miesto treneriai ir sportininkai dar nuolat vyksta į kitų miestų ir šalių tarptautinius turnyrus bei čempionatus ir nuolat grįžta su medaliais.

KAUNE. Klaipėdietis Edvinas Norvaiša (viduryje) tapo šuolio į tolį rungties čempionu. Dariaus KIBIRKŠTIES nuotr.

KAUNE. Klaipėdietis Edvinas Norvaiša (viduryje) tapo šuolio į tolį rungties čempionu. Dariaus KIBIRKŠTIES nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder