KLAIPĖDOJE Gargždų „Banga“ žengė į LFF taurės ketvirtfinalio etapą ir lieka tik per tris žingsnius nuo titulo. Tiesa, gargždiškiams tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Klaipėdos FM nuotr.

LFF taurės aštuntfinalyje - Vakarų derbis su klaipėdiečių paguodos įvarčiu

(1)

Po trečiojo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės etapo turnyre liko tik viena pajūrio komanda - Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai savo aikštėje rezultatu 1:4 (0:2) nusileido Gargždų „Bangai“.

Jaunieji klaipėdiečiai, gausiai palaikomi išties didžiulio būrio sirgalių, Klaipėdos futbolo mokyklos stadione garbingai priešinosi kur kas aukštesnio lygio Lietuvos futbolo A lygos komandai iš Gargždų ir net sugebėjo pelnyti įvartį.

Po rungtynių klaipėdiečiai savų sirgalių už kovingumą iš aikštės buvo išlydėti gausiomis ovacijomis.

Klaipėdiečiai turėjo progą pelnyti greitą įvartį - 2 dvikovos minutę po kontratakos Nikita Bondarev iš arti smūgiavo į „Bangos“ vartus, tačiau gargždiškių vartininko Kornelijaus Smilingio neįveikė.

16 dvikovos minutę, gindamas savo ekipos vartus, klaipėdietis Luka Ruškys netyčia iš kelių metrų nukreipė kamuolį į savo vartus.

41 minutę po pakelto kampinio „Banga“ padidino persvarą - pasižymėjo Justinas Jaunuševskij - 2:0.

65 minutę Vilius Piliukaitis smūgiu iš 16 metrų padidino gargždiškių persvarą iki trijų įvarčių, o 76 minutę Valdas Paulauskas realizavo paties uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir „Bangos“ persvarą dar padidino - 4:0.

Besibaigiant rungtynių laikui klaipėdiečiams pavyko pelnyti paguodos įvartį - Klaipėdos FM ekipos sirgalius pradžiugino Kornelijus Smilingis - 1:4.

PALAIKYMAS. Klaipėdos futbolo mokyklos stadione Vakarų derbį stebėjo būriai sirgalių. Klaipėdos FM nuotr.