Lietuvos dvidešimtmetės dėl vietos pasaulio čempionate kovos su Nyderlandų ir Austrijos komandomis

Lietuvos merginų iki 20 metų rankinio rinktinė sužinojo varžoves atrankoje į 2022-ųjų metų pasaulio čempionatą Slovėnijoje.

Teisę varžytis pasaulio čempionate iš Europos žemyno jau turi 13 rinktinių – 12 geriausiai Europos čempionate pasirodžiusių komandų bei šeimininkė Slovėnija.

Europai dar buvo patikėtas 2 vietos, dėl kurių kausis 6 komandos. Tarp jų ir Europos čempionato B divizione antrąją vietą užėmusios lietuvės.

Burtais 6 rinktinės buvo suskirstytos į 2 grupes po 3 komandas, o kelialapį į pasaulio čempionatą laimės tik grupės nugalėtojos.

Lietuvai dėl savojo kelialapio teks kautis su Austrijos ir Nyderlandų rinktinėmis. Kitoje grupėje dėl kelialapio kausis Italijos, Lenkijos ir Juodkalnijos komandos.

Austrijos devyniolikmetės varžėsi Europos čempionato A divizione ir tarp 16 komandų užėmė 14 vietą. Olandijos merginos varžėsi kitoje Europos čempionato B diviziono grupėje nei Lietuva ir ten užėmė pirmąją vietą.

Pirmumo teisę rengti šias atrankos varžybas burtų keliu gavo Austrija. Numatyta, jog dėl paskutiniųjų kelialapių į pasaulio čempionatą bus kovojama lapkričio mėnesį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder