Mantas Knystautas - geriausių pasaulio imtynininkų rinktinėje

Neseniai pasaulio imtynių čempionate bronzos medalį iškovojęs klaipėdietis Mantas Knystautas sulaukė dar vienos džiugios žinios - jis pakviestas atstovauti viso pasaulio suburtai geriausių imtynininkų rinktinei lapkričio 5-6 dienomis Azerbaidžano sostinėje Baku vyksiančiose pasaulio taurės varžybose.

„Į pasaulio rinktinę patenka tik po vieną geriausią savo amžiaus grupės imtynininką. Mantas šiuo metu pasaulio reitinge tarp svorio iki 130 kg dalyvių užima antrąją vietą, o pirmą vietą užimantis turkas Riza Kailap pasaulio taurės varžybose atstovaus Turkijos rinktinei. Taigi, Mantui atsivėrė puiki istorinė galimybė“, - „Vakarų ekspresui“ sakė mūsų imtynininko treneris Artūras Ševelkovas.

Lietuva pasaulio taurės varžybose savo rinktinės neturi, kadangi į ją patenka tik penkių 2022 metų geriausių pasaulio šalių komandos: Turkija, Iranas, Kirgizija, Azerbaidžanas ir Serbija. Su jais kaunasi ir pasaulio rinktinė.

„Laukia smagus renginys. Pasaulio taurė vyksta daug metų. Vienąkart varžybos vyko su lietuvišku akcentu: 2014 metais Irane vykusioje Pasaulio taurėje Suomijos sudėtyje dalyvavo Mindaugas Mizgaitis ir Aleksandras Kazakevičius“, - istoriją priminė M. Knystautas.

Pasaulio taurės varžybos išsiskiria ne tik aukšto lygio kovotojais, bet ir piniginiu prizu, kurį sudaro 100 tūkstančių Šveicarijos frankų (102 420 Eur).

„Pajėgiausia komanda gaus 70 procentų, antra ekipa - 20 procentų, o trečia - 10 procentų sumos. Komandoje dešimt imtynininkų, tai nesudėtinga pasiskaičiuoti, kiek galima pasistorinti piniginę“, - portalui imtynes.lt sakė M. Knystautas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder