Martyno Varno benefisas nublanko prieš įspūdingą Jonavos klubo išsigelbėjimą

Martynas Varnas per pirmąją rungtynių pusę pelnė net 23 taškus, tačiau Jonavos „CBet“ lemiamu metu spurtavo 13:2 ir „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų starte išplėšė dramatišką pergalę.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 82:79 (15:27, 26:28, 18:10, 23:14) dramatiškai nugalėjo „Šiaulių-7bet“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes žaidęs M. Varnas per 35 minutes pelnė 31 tašką (4/5 dvit., 6/8 trit., 5/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 36 naudingumo balus, tačiau paskutinėmis sekundėmis prametė pratęsimą išplėšti galėjusį tritaškį.

Antrasis šios serijos susitikimas antradienį bus žaidžiamas Šiauliuose.

Gerokai sėkmingiau pirmąsias serijos rungtynes pradėjo šiauliečiai, kurie jau pirmojo kėlinio viduryje spurtavo 22:5 ir išsiveržė į priekį 27:13. Antrajame ketvirtyje „CBet“ krepšininkai atsitiesė ir sugebėjo prisivyti 34:36. Vis dėlto M. Varno siautylys netrukus leido svečiams atsiplėšti 57:41.

Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos komanda po pertraukos kilo į lemiamą šturmą ir dar kartą prisivijo varžovus 62:65. Ketvirtajame kėlinyje M. Varnas sulaukė svaresnio bendraklubių indėlio – svarbius metimus pataikė Giedrius Staniulis ir Isaiah Armwoodas, o „Šiauliai-7bet“ atitrūko 77:68.

Šeimininkai nepasidavė ir kovojo iki galo – Jeffery Garrettas, Emmanuelis Lecomte'as ir Evaldas Šaulys per minutę pataikė po tritaškį ir išlygino rezultatą 77:77. Edvino Šeškaus ir Juano Palacioso metimai išvedė Jonavos ekipą į priekį 81:78, o lemiami šiauliečių metimai skriejo pro šalį, todėl jie turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu.

„CBet“: Jeffery Garrettas (7 atk. kam.) ir Edvinas Šeškus (7 rez. perd.) po 15, Juanas Palaciosas 11 (5 atk. kam.), Emmanuelis Lecomte‘as 10 (6 rez. perd.), Evaldas Šaulys 9.

„Šiauliai-7bet“: Martynas Varnas 31 (5 atk. kam.), Isaiah Armwoodas 15 (5 atk. kam.), Giedrius Staniulis 11 (12 atk. kam.), Donatas Sabeckis (11 rez. perd., 5 kld.) ir Nemanja Bezbradica po 8.