Mažasis finalas keliasi į Klaipėdą

(1)

Klaipėdos „Dragūnas“ šiandien Kaune siekė laimėti ir užbaigti sezoną pasipuošę bronzos medaliais, tačiau „Granitas-Karys“ išplėšė pergalę rezultatu 28:26 (17:15) ir išlygino mažojo finalo serijos rezultatą, lemiamą kovą perkeldami į Klaipėdą. Nors rungtynes užtikrinčiau pradėjo klaipėdiečiai (8:5), tačiau netrukus rezultatas švieslentėje jau buvo lygus (10:10, 13:13). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Granito“ rankininkai jį užbaigė pirmaudami 17:15.

Po šio šalto dušo „Dragūnas“ greitai išlygino rezultatą ir persvėrė jį savo pusėn (18:18, 25:22). Tačiau tada Klaipėdos komandai pradėjo nesisekti ir kauniečiai pradėjo sparčiai vytis. Likus trims minutėms rezultatas vėl buvo lygus (26:26). Tačiau neužbaigtos „dragūniečių“ atakos ir sėkmingi kauniečių metimai užbaigė kovą „Granito“ pergale (28:26) ir lemiama bronzinio finalo kova keliasi į Klaipėdą.

„Buvome nusiteikę, kaip ir prieš „Šviesą“, ėjome kaip į paskutines sezono rungtynes. Žinojome, kad reikia atiduoti visas jėgas, jeigu norime žaisti Klaipėdoje.. Analizavome priešininko žaidimą, tyrėme savo klaidas ir pavyko  jas ištaisyti. Pergalės pagrindas šiandien buvo kovingumas, mes turėjome trijų įvarčių deficitą likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos ir sugebėjome jas laimėti dviem įvarčiais. Tai neabejotinai parodo mūsų charakterį ir kovingumą. O Klaipėdoje vėl žaisime iš paskutiniųjų, jau tikrai keliausime į paskutines sezono rungtynes“,- pozityvo neslėpė Kauno „Granito-Kario“ vartininkas Lukas Gurskis.

„Labai gaila. Turėjome gerą persvarą, po to ją iššvaistėme, neįmetėme lemiamų metimų ir nesugebėjome apsiginti. Čia buvo „kas įmes, kas prames“ kova. Mes prametėme“, – nedaugžodžiavo Klaipėdos „Dragūno“ žaidėjas Arvydas Bučius.

Kauno „Granitas-Karys“: Arminas Stankūnas – 9, Mantas Sturonas – 5, Andrius Montvilas – 4, Aurimas Balčiūnas, Marius Kairys ir Tadas Bučinskas – po 2, Martynas Giedraitis, Vladas Tomkevičius, Matas Jurkevičius ir Karolis Grigas – po 1.

Klaipėdos „Dragūnas“: Deividas Virbauskas – 6, Laurynas Simonavičius – 5, Rokas Palskys, Žanas Gabrielius Virbauskas ir Benas Butkus – po 3, Mykolas Lapiniauskas, Gintaras Cibulskis ir Lukas Juškėnas – po 2.

Artimiausios LRL rungtynės vyks jau šį šeštadienį. Sostinėje VHC „Šviesa“ žais trečiąsias finalo rungtynes prieš Alytaus „Varsą-Stronglasą“, o Klaipėdoje vyks lemiama kova tarp „Dragūno“ ir Kauno „Granito-Kario“.