Mūsų sunkiaatlečiams - „Klaipėda Grand Prix“ taurė

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai iškovojo „Klaipėda Grand Prix“ taurę. Klaipėdiečiai pranoko Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Lietuvos miestų komandas.

Tarp dalyvių iki 23 metų pagal Sinklerio skaičiavimo lentelę lygių neturėjo Giedrė Vilkaitytė (treneris Mantas Žvirblys, 182,8 tšk.), tarp šio amžiaus vaikinų antras buvo Kornelijus Pamarnackas (treneriai Vincas Šlevinskis ir Algimantas Trajanauskas, 353,4 tšk.), trečias - Lukas Kordušas (M. Žvirblys, 352,5 tšk.)

Tarp dalyvių iki 17 metų antrąją vietą pagal Sinklerio skaičiavimo lentelę iškovojo Milena Norvilaitė (treneris Regimantas Norvilas, 169,7 tšk.), tarp šio amžiaus vaikinų bronzos medaliu džiaugėsi Deividas Malvicas (V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas, 181,1 tšk.).

Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės ir Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro treneris V. Šlevinskis pasidžiaugė, kad šios tarptautinės jaunių varžybos jau daugybę metų yra dalinai finansuojamos Klaipėdos miesto savivaldybės. Taip sportininkams suteikiama galimybė įgyti neįkainojamos tarptautinės patirties.

„Mūsų miesto jaunimas pasivaržo su pajėgiais užsienio šalių bendraamžiais, įvertina savo lygi ir atsiranda dar didesnis stimulas stengtis siekti aukštumų. Treneriams tai taip pat naudinga patirtis - su užsienio šalių treneriais dalijamės savo praktika, pasikalbame apie treniravimo metodikas, užmezgame ryšius ir glaudesnį bendradarbiavimą ateities stovykloms“, - pabrėžė V. Šlevinskis.

Lietuvos sunkiaatlečių rinktinė, tarp kurių yra trys klaipėdiečiai: Irmantas Kačinskas, Arnas Šidiškis ir Tomas Ličinchai, gargždiškė Lijana Jakaitė ir Anykščių atstovė Gintarė Bražaitė išvyko į Albanijoje vykstantį Europos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionatą.

ANTRAS. Kornelijus Pamarnackas džiaugėsi vicečempiono laurais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder