Mūsų tinklininkės Šveicarijoje buvo arti medalių

Klaipėdos paplūdimio tinklinio pažiba Ieva Dumbauskaitė kartu su jaunąja porininke Skalve Križanauskaite žibėjo Šveicarijoje vykusiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos turnyre.

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės iškovojo dvi pergales ir prasibrovė į ketvirtfinalį.

B grupės rungtynėse dėl trečiosios vietos bei paskutinio kelialapio į atkrintamąsias varžybas lietuvės 2-0 (21:16, 22:20) nugalėjo olandes Esther Cramer ir Laurą Overwater.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate įsibėgėjusios mūsiškės 2-0 (21:10, 21:15) nepaliko vilčių aukštesnį reitingą turėjusioms švedėms Tinai Thurin ir Sannai Thurin.

Ketvirtfinalyje I. Dumbauskaitė ir S. Križanauskaitė po dramatiškos kovos 1-2 (17:21, 21:17, 16:18) turėjo pripažinti vokiečių Nele Schmitt ir Paulos Schurholz pranašumą.

Lietuvos sportininkės turnyre užėmė penktąją vietą ir pelnė po 110 pasaulio reitingo taškų.

Tame pačiame turnyre kovojusios Erika Kliokmanaitė ir Ieva Vasiliauskaitė neįveikė pirmojo atkrintamųjų varžybų rato. Jos 0-2 (20:22, 18:21) nusileido šveicarėms Meniai Bentele ir Annai Lutz.

Lietuvės užėmė devintąją vietą ir pelnė po 90 pasaulio reitingo taškų.

Turnyro prizų fondą sudarė 10 tūkst. eurų.