Naktiniame įmonių tinklinio turnyre - net 18 komandų

Klaipėdos teniso arenoje, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne, vyko „Apelsinas Cup“ naktinio įmonių turnyro antrasis etapas. Ant šildomo smėlio kovėsi net 18 ekipų.

Varžybų dalyviai pagal pajėgumą varžėsi A ir B lygio turnyruose.

A lygio nugalėtoja tapo „Judėti smagu“ komanda. Įdomu tai, kad ji triumfavo ir vasario mėnesį vykusiame pirmajame šio turnyro etape.

Antrąją vietą iškovojo KTA komanda, trečiąją - UAB „Litimbera“.

Tarp B lygio komandų triumfavo UAB „Feliūga“, antri - „EGO GO“ atstovai, treti - „Dexteros“ tinklininkai.

„B lygio turnyre staigmeną visiems padarė įmonė UAB “Feliūga„, pirmą kartą dalyvavusi mūsų turnyruose ir iškart iškovojusi nugalėtojų taurę. B pogrupio nugalėtojai, pagal nuostatus, kitame turnyre papuola jau į aukštesnį - A lygį. Taip visi tobulėja ir visoms komandoms kovoti tik įdomiau“, - „Vakarų ekspresui“ sakė turnyro organizatoriai, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo vadovai Inga ir Andrius Dumbauskai.

Trečiasis ir jau finalinis „Apelsinas Cup“ naktinio įmonių turnyro etapas planuojamas gegužės 5 dieną.

Inga ir Andrius Dumbauskai panašius turnyrus organizuoja nuolat ir pabrėžia, jog svarbu žmonėms judėti, sportuoti ir drauge linksmai leisti laiką.

Jie pasidžiaugė, kad šis įmonių turnyras auga ir tampa vis populiaresnis - įsilieja vis naujų komandų.

„Pirmajame etape varžėsi 15 komandų, antrajame - jau 18. Tai tampa savotišku laisvalaikio praleidimo būdu. Nors dabar už lango ir šalta, bet pas mus dalyviai pasijunta tarsi vasarą pliaže - žaidžiama šildomo smėlio aikštelėse ant nedulkančio smėlio“, - pasidžiaugė I. Dumbauskienė.

Įmonių tinklinio turnyrai penktadieniais vyksta vakarais ir dažnai baigiasi po vidurnakčio.

„Turnyrą specialiai organizuojame penktadienio vakarą po įtemptos darbų savaitės. Žmonės atsipalaiduoja sportuodami, išlieja savaitės įtampą žaisdami, o savaitgalis lieka šeimai. Propaguojame sveiką gyvenimo būdą. Kartu įmonės darbuotojams skiepijamas ir vienybės bei komandinės darnos jausmas“, - sakė organizatoriai.

Tikimasi, kad jau birželio mėnesį komandos galės persikelti į pajūrį ir prasidės aktyvus paplūdimio tinklinio turnyrų sezonas Antrojoje Melnragėje įrengtuose Klaipėdos pliažo tinklinio klubo aikštynuose.

„Pas mus būna visko: ir atkaklių kovų, ir emocijų, ir fantastiškų kovų, tačiau galiausiai visi išeiname pasisėmę geros nuotaikos ir sportinio adrenalino. Pasikrauname teigiamos energijos visai darbo savaitei“, - sakė turnyro organizatoriai Inga ir Andrius Dumbauskai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder