Nauja Klaipėdos ledo ritulininkų akcija - rinkosi masinei asmenukei

Klaipėdos žiemos sporto šakų atstovai surengė dar vieną akciją – apie porą šimtų ledo ritulininkų, ir jų bendruomenės narių ant „Akropolio“ ledo siekė sporto asmenukės rekordo, taip bandydami kar kartą parodyti, kad jų yra išties daug ir kad Klaipėdoje žūtbūt kuo greičiau reikia pradėti statyti ledo areną.

Nuotraukoje matyti, kad masė ledo ritulininkų su šalmais, ledo ritulio lazdomis ir specialia apranga rankose laiko plakatą su užrašu „Mes norim ledo arenos“.

„Susirinko gal pusė ledo ritulininkų atstovų – apie 200. Mes siekėme sporto asmenukės rekordo ir bandome atkreipti dėmesį, kad reikia kuo greičiau Klaipėdoje pradėti statyti ledo areną, nes ant „Akropolio“ ledo jau nebeišsitenkame.

Nors praėjusią savaitę Klaipėdos miesto taryba pritarė sporto komplekso statybai koncesijos būdu, tačiau dar nereiškia, kad greitai prasidės jos statybos.

Norime atkreipti dėmesį į tai, kad mums ledo arenos reikia kuo greičiau. Nebegalima delsti“, - „Vakarų ekspresui“ sakė aktyvusis ledo ritulininkų atstovas, asociacijos „Hockey Klaipėda“ vykdantysis direktorius Vaclovas Gedvilas.

VE.lt jau rašėme, kad kelios dešimtys jaunųjų ledo ritulininkų ir dailiojo čiuožimo atstovų bei jų treneriai, praėjusią savaitę buvo susirinkę prie Klaipėdos savivaldybės pastato durų, po valdininkų kabinetų langais, ir surengė parodomąją treniruotę

Tuomet jie teigė, kad pavargo dėl ilgus metus besitęsiančio treniruočių sąlygų trūkumo.

"Ant "Akropolio" ledo treniruojasi ir ledo ritulininkai, ir dailusis čiuožimas. Tiesiog mes jau nebetelpame ir norime atkreipti dėmesį į ledo arenos būtinybę", - sakė ledo ritulio klubo "Skatas" atstovas Eduaras Pavliukovas.

Jis teigė, kad dalis ledo ritulininkų yra priversti treniruotis vėlai vakare ar net naktimis.

"Būtų puiku, jei išliktų ir "Akropolio" ledo arena, ir nauja atsirastų. Kuo daugiau vietos treniruotis, tuo geriau. Yra daug norinčių treniruotis, visi neišsitenka", - pabrėžė jis.

Klaipėdos dailiojo čiuožimo klubo "Speigas" vadovė ir trenerė Edita Dvarionienė akcentavo, kad nuvykus į pasaulinio lygio varžybas kolegos negali patikėti, jog Klaipėdos čiuožėjai treniruojasi ant prekybos centre esančio ledo.

"Visas pasaulis turi čiuožyklas, o mes treniruojamės prekybos centre. Patys suprantate, kad tai nėra geras dalykas. Vis tikimės, kad pastatys, vis žada, kad jau bus čiuožykla, mes vis tikime ir laukime“, – sakė E. Dvarionienė.

"Vakarų eksprese" jau rašėme, kad Sporto komplekso koncesijos projektas buvo pradėtas įgyvendinti dar 2017-2018 metais.

Tam yra numatytas ir sklypas Ryšininkų g. 11 (buvusi miesto vandenvietės teritorija). Čia būtų ir ledo arena, ir daugiafunkcės sporto erdvės įvairioms komandinėms sporto šakoms su tribūnomis žiūrovams.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder