Edgaras Jankauskas

Naujuoju Lietuvos nacionalinės futbolo vyrų rinktinės treneriu tapo Edgaras Jankauskas (1)

Lietuvos nacionalinės futbolo vyrų rinktinės vairą perima legendinis šalies futbolininkas Edgaras Jankauskas. Jis jau yra treniravęs šalies rinktinę 2016-2018 metais.

Už rinktinės vairo stosiantis E. Jankauskas pakeis laikinai nacionalinei komandai vadovavusį vokietį, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) techninį direktorių Reinholdą Breu.

LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius patvirtino, kad R. Breu nuo šiol užims vaikinų U19 rinktinės vyr. trenerio pareigas, jo asistentu bus Deimantas Bička, kuris yra iš techninio departamento ir laikosi trenerio licenziją. Taip pat, kaip ir visose likusiose rinktinėse, trenerių štabe numatomas analitikas, fizinio rengimo treneris bei vartininkų treneris.

Vaikinų nacionalinės U15 rinktinės vyr. trenerio pareigas eis Tomas Ražanauskas, jam talkins Virginijus Liubšys bei Rolandas Džiaukštas

U16 rinktinės treneriu tampa Andrius Velička, jam talkins Lukas Artamavičius. Tas pats kolektyvas dirbs ir su U17 rinktine.

„Andrius Velička turės tiek U17, tiek U16, t.y. darbas su jaunimu, bus vyr. treneris, teikiantis paslaugas pilna apimtimi ir būnantis futbolo federacijos veikloje pilnai įsitraukęs bei nederinantis jokios kitos su futbolu susijusios veiklos, t.y. nei akademijoje, nei klube, kol bus futbolo federacijoje, negalės dirbti”, – žurnalistams teigė E. Stankevičius.

U21 rinktinėje darbus tęs vyr. treneris T. Ražanauskas bei asistentai V. Liubšys ir R. Džiaukštas.

Tuo tarpu merginų U15 rinktinės vyr. trenerio postas buvo patikėtas Kotrynai Gulbytei, asistentu bus Domas Paulauskas, vartininkų treneriu – Gytis Jokubaitis.

Merginų U17 rinktinę taip pat treniruos K. Gulbytė, šią poziciją ji derins su U15. Jai talins Monika Grikšaitė ir Aistė Griciūtė, vartininkų trenerė.

Merginų U19 vyr. treneriu bus Karolis Jasaitis. Jo asistentai – Domantas Katinas ir vartininkų trenerė A. Griciūtė.

Moterų nacionalinėje rinktinėje pasikeitimų nėra.

E. Jankauskas: tai, ko gero, bus vienas didžiausių iššūkių mano gyvenime

Nacionalinės vyrų futbolo rinktinės treneriu patvirtintas E. Jankauskas dėkojo LFF už parodyta pasitikėjimą ir tvirtino, kad tai bus vienas didžiausių iššūkių jo gyvenime.

„Visų pirma norėčiau padėkoti federacijai, už parodytą pasitikėjimą. Tai, ko gero, bus vienas didžiausių iššūkių mano gyvenime. Tikiuosi, mes visi kartu, bendromis jėgomis, sieksime daugiau pozityvumo Lietuvos futbole. Nesvarbu, kokie priešininkai bebūtų, savo tikslus kelsime pačius aukščiausius”, – teigė treneris.

„Pats pagrindinis tikslas, prieš pradedant skaičiuoti, lyginti galimybes, kad po rungtynių visi išeitume ir apgalvoję tai, kas buvo aikštėje, galėtume pasakyti, jog palikome visas jėgas, padarėme viską, kas buvo mūsų jėgose”, – pridūrė jis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder