Nemokamas ledo ritulio treniruotes Klaipėdoje išbandė per 300 vaikų

Klaipėdos ledo ritulininkai nuolat mūsų miestą ne tik džiugina puikiomis pergalėmis užsienio šalyse, bet ir patys organizuoja įvairius tarptautinius renginius bei šventes mūsų ledo ritulio bendruomenei. Be to, žvelgia ir į ateitį bei stengiasi aprūpinti vaikus reikalingu inventoriumi ir organizuoja įvairias nemokamas treniruotes.

Toks mūsų miesto ledo ritulininkų pavyzdys - įkvepiantis ir verčiantis pasitempti ir kitas sporto šakas. 

HC "Klaipėda" klubo direktorė Natalija Alfiorova pasidžiaugė, kad per pastaruosius trejus metus - 2019-2022 metais - buvo suteikta galimybė kiekvienam norinčiam vaikui nemokamai išbandyti ledo ritulį. Šia galimybe pasinaudojo per 300 vaikų Klaipėdos ir Klaipėdos rajono vaikų.

"Organizavome treniruotes 5 kartus per savaitę, taip didindami sportuojančių ir besimankštinančių Lietuvos gyventojų skaičių bei sudaryti tinkamas sąlygas gyventojų, o ypač vaikų ir jaunimo, fizinio aktyvumo skatinimą.

Juk žmonių sveikatinimą, aktyvų gyvenimą ir sportą reikia ugdyti nuo mažų dienų. Kokius įpročius išugdysime nuo mažų dienų, tokia ir bus visuomenė", - pabrėžė N. Alfiorova.

Be to, ji akcentavo ir tai, kad per masiškumą išryškėja ir talentai.

"Reikia ne tik skatinti gyventojų sveiką gyvensena per fizinį aktyvumą, kūno kultūrą ir sportą, bet ir žvelgti į aukštą meistriškumo ir talentų ugdymą.

Norisi, kad mūsų auklėtiniai gebėtų tinkamai atstovauti Lietuvai tarptautiniuose sporto renginiuose bei reikšmingai prisidėtų prie sporto šakų plėtros ir didelio sportinio meistriškumo sportininkų rengimo sistemos tobulinimo. Juk sportininkai ir jų pergalės skamba tarptautiniu lygiu, o kiekvienai šaliai pergalės sporto arenose - tai geriausia reklama", - akcentavo pokalbininkė.

Ji teigė, kad ledo ritulio treniruotės ir varžybos skatina vaikus ir jaunimą į saviraišką, didina fizinį aktyvumą visuose vaikų amžiaus grupėse, užtikrina jų užimtumą, didina motyvaciją užsiimti aktyvia fizine veikla, skatina juos sistemingai mankštintis, ugdyti gyvenimo įgūdžius, asmenines, socialines ir kitas bendrąsias kompetencijas, panaudojant sportą kaip priemonę.  

N. Alfiorova pasidžiaugė, kad pritraukti naujų vaikų į treniruotes ir įsigyti inventoriaus ir sportinės įrangos, reikalingos užtikrinti ilgalaikį ir kompleksinį jaunimo užimtumo ir ugdymo procesą ledo ritulio sporte, HC "Klaipėda" klubui padėjo dalyvavimas projekte "Ledo ritulio inventoriaus ir įrangos įsigijimas", kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos“.

"Siekiant pritraukti kuo daugiau vaikų, naujokams buvo suteikiama galimybė dvi savaites nemokamai lankyti ledo ritulio treniruotes. Naujiems nariams suteikėme visą reikalingą aprangą ir apsaugas nemokamai. Ledo ritulio specialus inventorius yra būtina sąlyga garantuoti sportininkų saugumą treniruočių procese bei varžybų metu", - sakė HC "Klubo" atstovė.

Sporto inventorius greitai dėvisi, todėl nauja ir tinkama apsaugų ir inventoriaus būklė itin svarbi užtikrinant gerą sportuojančių vaikų apsaugą.

"Buvo sprendžiama problema dėl vartininkams būtinos aprangos aprūpinimo ir įsigijimo, nes šiai grupei sportuojančių vaikų inventorius ir apsaugos itin brangios ir greitai dėvisi. Įsigytas inventorius bus neatlygintinai prieinamas visiems naujiems ir esamiems ledo ritulio klubo HC "Klaipėda" nariams", - pasidžiaugė ji.

Ji akcentavo ir tai, kad inventoriumi aprūpintos klubo komandos sėkmingai dalyvavo Lietuvos ir Latvijos vaikų ledo ritulio čempionatuose.  

"Klaipėdoje buvo organizuota šventė turnyrai pradedantiesiems ledo ritulininkams "Pingvinų taurė", kuriame dalyvavo mažiausi vaikai (amžiaus grupė iki 7 metų). Veiksmo ir veiklos netrūksta, svarbu, kad vaikai noriai sportuotų ir garsintų Klaipėdos miestą pergalėmis", - teigė N. Alfiorova.

HC "Klaipėda" informacija

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder