„Neptūnas“ pergale pradžiugino savo sirgalius

„Tikiuosi, kad vyrai kovos iki paskutinio sezono švilpuko“, - po Klaipėdoje rezultatu 2:1 (1:0) iškovotos pergalės prieš „Šiaulių“ B ekipą kalbėjo Klaipėdos „Neptūno“ futbolo klubo vyr. treneris Valdas Trakys.

„Neptūnas“ nepraranda vilties Lietuvos futbolo federacijos „Topsport I lygos“ čempionate įsitvirtinti tarp lyderių ir galiausiai pasiekti savo tikslą - pelnyti kelialapį į Lietuvos fubolo A lygą.

Neptūniečiai ir Plungės „Babrungas“ turi po lygiai - po 41 tašką - ir turnyro lentelėje dalijasi 3-4 vietas.

Nuo antroje pozicijoje esančios Jonavos BE1 ekipos juos skiria vos 3 taškai.

Pirmąją poziciją užimantys Vilniaus „Riteriai“ savo sąskaitoje turi 47 taškus.

Taigi, ir pirmoji vieta „Neptūnui“ yra ranka pasiekiama.

„Mes tų pamokų vis gauname ir matysime, kur tai mus nuves“, - sakė neptūniečių strategas V. Trakys.

Kalbėdamas apie akistatą su šiauliečiais, jis pasidžiaugė, kad jau penktąją dvikovos minutę buvo pasiektas įvartis, kurio autoriumi tapo neptūniečių legionierius Daniel Omokhoa Ilevbare.

„Rungtynės klostėsi gera linkme - įmušėme greitą įvartį. Turėjome progą greitai įmušti ir antrą įvartį. Tada situacija būtų gerokai pasikeitusi“, - sakė V. Trakys.

70-ą susitikimo minutę šiauliečiai rezultatą išlygino - pasižymėjo Lukas Linartas.

83-ią dvikovos minutę klaipėdiečių džiaugsmui neptūnietis Dmytro Bondar atkūrė klaipėdiečių persvarą - 2:1, ir jau „Neptūnas“ pergalės iš rankų nebepaleido.

„Šiauliečiai pagirtinai kovojo. Nepaisant visko, pergalė yra pergalė. Mūsų vyrai norėjo, parodė charakterį“, - pažymėjo V. Trakys.

Kitas Lietuvos futbolo federacijos „Topsport I lygos“ čempionato rungtynes „Neptūnas“ žais rugpjūčio 30 dieną (penktadienį) išvykoje su Vilniaus BFA.

O artimiausios rungtynės Klaipėdoje - tik rugsėjo 20 dieną su Kretingos „Minija“. Kaimynų derbiai visada būna įtempti, nervingi ir keliantys daug emocijų.