„Neptūno“ dubleriai patiesė „Ryto“ jaunimą

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ iškovojo trečiąją iš eilės pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) čempionate - Klaipėdoje rezultatu 78:69 (27:25, 16:9, 20:19, 15:16) nugalėta Vilniaus „Ryto-2“ ekipa.

Atlantos olimpinių žaidynių prizininko Ryčio Vaišvilos treniruojami klaipėdiečiai pagaliau ėmė savo sirgalius džiuginti pergalėmis - iki tol iš 25 rungtynių turėję vos 3 pergales, „Neptūno“ dubleriai per pastarąsias savo trejas rungtynes gerokai pagerino savo statistiką (6 pergalės, 22 pralaimėjimai).

Smagu ir tai, kad „Neptūnas-Akvaservis“ jau antrajame kėlinyje, vedamas Lauryno Mikalausko ir Mato Repšio, susikrovė dviženklį pranašumą - 43:34.

Tiesa, „Rytas-2“ trečiajame kėlinyje pelnė 14 taškų be atsako ir įpusėjus kėliniui priartėjo per vieną metimą - 51:53.

Visgi klaipėdiečiai varžovams persverti rezultato neleido ir išsaugojo pergalę.

Klaipėdos komandai Laurynas Mikalauskas per 36 minutes pelnė 16 taškų (7/9 dvitaškiai, 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Sostinės ekipos lyderio Gedimino Aliso sąskaitoje per 39 minutes buvo 14 taškų (6/11 dvit., 2/3 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 28 efektyvumo balai.

Uostamiesčio komandai nepadėjo Radvilas Kneižys, Kristupas Grybas, Karimas Rtailas, o vilniečiams - Gabrielius Jokubauskas ir Aistis Lukoševičius.

Artimiausias „7bet-NKL“ rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ žais ketvirtadienį nuo 18 val. savo aikštėje - Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10). Klaipėdiečių varžovas - Joniškio „Delikatesas“.

„Neptūnas-Akvaservis“ - 78:69 (27:25, 16:9, 20:19, 15:16) „Neptūnas-Akvaservis“: Laurynas Mikalauskas 16 (7/9 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Matas Repšys 15 (6/12 dvit.), Klaidas Metrikis 14 (2/7 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.), Gabrielius Mažeika (2/6 trit., 4 kld.) ir Deividas Anužis (3/8 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam.) po 11, Matas Narvilas 8 (6/9 baud.). „Rytas-2“: Gantas Križanauskas 22 (5/10 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Gediminas Alisas (6/11 dvit., 12 atk. kam., 6 rez. perd., 28 naud.) ir Džiugas Remeikis (4/5 trit.) po 14, Modestas Babraitis 12 (2/5 trit., 3 per. kam., 4 kld.).