Mažeika neatlieka savo darbo sėdi kamputi arenos ir raudonuoja iš gėdos turėk biški drąsos žmogau
Blaivus
Blaivus,
As nebusiu kita sezona Neptuno fanas. Teks palaikyti Gargzdus, kol Neptunas pasveiks arba isnyks. Nors as uz pirma varianta. Geda.
Ricardas
Ricardas,
Esu Neptuno fanas nuo pat LKL įkūrimo, bet už šias atkrintamąsias padarysiu savo protesto akciją , neisiu žiūrėti rungtynių arenoje. Veiksmas lygus atoveiksmiui - Neptunas apsiši... su atkrintamosiomis, tegul patys pamato, kaip mums skauda
bebras
bebras,
būtų vyras - pasitrauktų ir tegu sezoną baigia Serapinas, apsišiko Petrauskas konkrečiai.
Martynas
Martynas,
Baikit pilt šūdą ant žmogaus. Ačiu jam už pastangas, kurios ir liko pastangomis. Vyrų užkurt nesugebėjo, paruošt nesugebėjo, komplektacija netinkama, treneriu štabas skurdus. Ant ko statė rėmėjai, tą ir gavome. Gaila žinoma!
GAl laikas daryti išvadas jau????????????
Deja
Deja,
Čenak Petrauskas bus lengvas grobis pareina sausa serija 0:3 jei ir po tokios gėdos jis nepasitrauks tai nematau esmės palaikyt neptūna iki kol jis bus
Kuzia
Kuzia,
Kiek gi galima lipti ant to pačio grėblio!
visą sezoną
visą sezoną,
Mažeika ir Vaitelis matė, kad Petrauskas žemiau plintuso, šlamštas už tėvo pinigus, kaip krepšinio treneris, toleravo ir štai rezultatas. Puiki Utenos pergale, puikus sezonas treneriui šilutiškiui L. Eglinskui, sveikinimai jam.
Nėr trenerio-nėr komandos
Nėr trenerio-nėr komandos ,
Petrauskai - maišyk, pamakaluok - nuramink liaudį. o tai žiūrovai vien konteinerių terminalo darbuotojai bus. :)
Faktas
Faktas,
Visa sezona nedirbant su ginyba ir atejus reikalui atsiras ginyba.... visa sezona neatidirbinejus statyti uztvaru ir išėjimo iš po jų, stai ims ir susitvarkys....., fizinis rengimas nebuvo deliojamas taip kad planuokamu reikalingu momentu žaidėjai būtu tinkamos formos..... Petrauskis net Palangos nkl buvo neigalus, o dar plius tinginys!
V2
V2,
perspektyvos tukrai neskanios sprendžiant ir iš komentarų
Juokinga
Juokinga,
Neptunas, sutartys kitam sezonui turi tik su Petrausku, bet nė su vienu žaidėju, tai daug ka pasako. Irrrr, karjera užbaigti nusprendes Neptūno krepšininkas Deividas Gailius baigė ne Neptūne, tai irgi daug ka pasako!
Nu jo
Nu jo,
Petrauskas gali pas tėvą konteinerių terminale apsauginiu dirbti😁
Klp
Klp,
Jei Petrauskas yra vyras ir turi kiaušinius šendien atsistatydins nu ne tau but treneriu laikas keist profesiją.
Tėtė padės
Tėtė padės,
Petrauskas blogiau nei dugninis spiningas. Su tokiu tik dugne sėdėt, na bet tėčio babkės pagelbės ir liks iki senatvėl Neptūno trienerių. Gaila savo miesto sirgalių.
,
Nebežaiskit daugiau, nes toliau dar daugiau nusivilimo, sutaupysit pinigu ir sveikatos
Albinas
Albinas,
Meskit pasidavimo balta ranksluosti ir nesipazorinkit su Lietkabeliu. Tik breikalingas iseikvotas laikas ir islaidos bus Luzeriai.
Klaipėdietis_2
Klaipėdietis_2,
Na bet vis tiek medaliai garantuoti (mediniai)
Klaipėdietis_2
Klaipėdietis_2,
Emocijos: Neptūno vadovai bus kurti (gal labiau bejėgiai), jei su tokia komandos sudėtimi ( komandai netinka Kozys, Beručka, slovėnas Maksas K, nors gal jų nesugeba išnaudoti) toliau naudosis šio "trenerio" ( sirgalių šneka - dugno treneris:)) paslaugomis. Gal žaidėjai, pabrėžiu - žaidėjai, turės savigarbos įveikti Lietkabelį
V
V,
Turbut atejo laikas, kai komandos generalinis remejas Savivaldybe, turetu tarti atsisveikinimo žodi Neptuno treneriui ir Direktoriui , nes atrodo perspektyvos labai neskanios, reiktu Neptunui ne tik duot pinigu, bet ir pasidomet kam ir kur naudojami, del to reiktu dometis ne tik finansine prasme, bet ir sportine,nes komanda siais metais vaziavo ne i ta puse.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Mažeika neatlieka savo darbo sėdi kamputi arenos ir raudonuoja iš gėdos turėk biški drąsos žmogau
As nebusiu kita sezona Neptuno fanas. Teks palaikyti Gargzdus, kol Neptunas pasveiks arba isnyks. Nors as uz pirma varianta. Geda.
Esu Neptuno fanas nuo pat LKL įkūrimo, bet už šias atkrintamąsias padarysiu savo protesto akciją , neisiu žiūrėti rungtynių arenoje. Veiksmas lygus atoveiksmiui - Neptunas apsiši... su atkrintamosiomis, tegul patys pamato, kaip mums skauda
būtų vyras - pasitrauktų ir tegu sezoną baigia Serapinas, apsišiko Petrauskas konkrečiai.
Baikit pilt šūdą ant žmogaus. Ačiu jam už pastangas, kurios ir liko pastangomis. Vyrų užkurt nesugebėjo, paruošt nesugebėjo, komplektacija netinkama, treneriu štabas skurdus. Ant ko statė rėmėjai, tą ir gavome. Gaila žinoma!
GAl laikas daryti išvadas jau????????????
Čenak Petrauskas bus lengvas grobis pareina sausa serija 0:3 jei ir po tokios gėdos jis nepasitrauks tai nematau esmės palaikyt neptūna iki kol jis bus
Kiek gi galima lipti ant to pačio grėblio!
Mažeika ir Vaitelis matė, kad Petrauskas žemiau plintuso, šlamštas už tėvo pinigus, kaip krepšinio treneris, toleravo ir štai rezultatas. Puiki Utenos pergale, puikus sezonas treneriui šilutiškiui L. Eglinskui, sveikinimai jam.
Petrauskai - maišyk, pamakaluok - nuramink liaudį. o tai žiūrovai vien konteinerių terminalo darbuotojai bus. :)
Visa sezona nedirbant su ginyba ir atejus reikalui atsiras ginyba.... visa sezona neatidirbinejus statyti uztvaru ir išėjimo iš po jų, stai ims ir susitvarkys....., fizinis rengimas nebuvo deliojamas taip kad planuokamu reikalingu momentu žaidėjai būtu tinkamos formos..... Petrauskis net Palangos nkl buvo neigalus, o dar plius tinginys!
perspektyvos tukrai neskanios sprendžiant ir iš komentarų
Neptunas, sutartys kitam sezonui turi tik su Petrausku, bet nė su vienu žaidėju, tai daug ka pasako. Irrrr, karjera užbaigti nusprendes Neptūno krepšininkas Deividas Gailius baigė ne Neptūne, tai irgi daug ka pasako!
Petrauskas gali pas tėvą konteinerių terminale apsauginiu dirbti😁
Jei Petrauskas yra vyras ir turi kiaušinius šendien atsistatydins nu ne tau but treneriu laikas keist profesiją.
Petrauskas blogiau nei dugninis spiningas. Su tokiu tik dugne sėdėt, na bet tėčio babkės pagelbės ir liks iki senatvėl Neptūno trienerių. Gaila savo miesto sirgalių.
Nebežaiskit daugiau, nes toliau dar daugiau nusivilimo, sutaupysit pinigu ir sveikatos
Meskit pasidavimo balta ranksluosti ir nesipazorinkit su Lietkabeliu. Tik breikalingas iseikvotas laikas ir islaidos bus Luzeriai.
Na bet vis tiek medaliai garantuoti (mediniai)
Emocijos: Neptūno vadovai bus kurti (gal labiau bejėgiai), jei su tokia komandos sudėtimi ( komandai netinka Kozys, Beručka, slovėnas Maksas K, nors gal jų nesugeba išnaudoti) toliau naudosis šio "trenerio" ( sirgalių šneka - dugno treneris:)) paslaugomis. Gal žaidėjai, pabrėžiu - žaidėjai, turės savigarbos įveikti Lietkabelį
Turbut atejo laikas, kai komandos generalinis remejas Savivaldybe, turetu tarti atsisveikinimo žodi Neptuno treneriui ir Direktoriui , nes atrodo perspektyvos labai neskanios, reiktu Neptunui ne tik duot pinigu, bet ir pasidomet kam ir kur naudojami, del to reiktu dometis ne tik finansine prasme, bet ir sportine,nes komanda siais metais vaziavo ne i ta puse.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.