„Neptūno" vyrai įkvėpė ir savo dublerius: palaužta ir „Ryto" antroji komanda

Vilniaus „Ryto" sistemos krepšinio komandoms klaipėdiečiai apkartino sezono startą - prieš porą savaičių pagrindinė Klaipėdos „Neptūno" komanda sostinėje Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL") čempionate patiesė „Rytą" (90:84), o ketvirtadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL") pirmenybėse „Neptūnas-Akvaservis" krepšininkai „Ryto-2" ekipą Vilniuje sutriuškino net 22 taškų skirtumu - 81:59 (14:22, 18:11, 26:11, 23:15).

Tiesda, dvikovos pradžioje jaunieji neptūniečiai jautė startinį jaudulį - pradžioje atsilikinėjo 4:14, o pirmą kėlinį baigė - 14:22, tačiau iki didžiosios pertraukos priartėjo prie varžovų iki vieno taško - 32:33.

po didžiosios pertraukos neptūniečiai, rimtai pasikalbėję su koamndos treneriais Simonu Serapinu ir Deividu Anužiu, jau demonstravo visai kitokį užsivedimą ir šaltakraujiškumą - sužaidė atkarpą 16:0 ir įgijo dviženklį pranašumą - 44:33.

Po šio šalto dušo "Ryto" dubleriai nebesugebėjo atsitiesti.

Rezultatyviausias klaipėdiečių gretose buvo įžaidėjas Kristupas Leščiauskas, pelnęs 15 taškų (1/4 dvit., 4/6 trit. Dvigubą dublį užfiksavo Laurynas Mikalauskas, kurio sąskaitoje per 28 minutes - 12 taškų (5/11 dvit., 2/5 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai bei 22 naudingumo balai.

Ernestas Jonkus (8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Karimas Rtailas prie pergalės pridėjo po 9 taškus, Kristupas Grybas - 7 tšk.

Šį sezoną "Neptūno" dublerių komandą papildęs vienas labiausiai patyrusių žaidėjų  Marius Runkauskas per aikštėje praleistas 8 minutes surinko 3 taškus - pataikė 1 tritaškį iš 4 bandymų, prametė dvitaškį ir po krepšiais atkovojo 3 kamuolius.

"Rytas-2" gretose išsiskurė Ignas Urbonas, pelnęs 12 taškų (4/8 dvit., 8 atk. kam.), Džiugas Remeikis surinko 10 (2/5 trit.), Danielius Kasparas - 9 (7 atk. kam., 2 blok.), Nojus Kulieša - 8 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Aistis Lukoševičius - 7 tšk.

Spalio 5 dieną (šeštadienį) "Neptūnas-Akvaservis" 16 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) susitiks su Marijampolės "Sūduvos-Mantingos" ekipa.

Nuotrauka: Marius Runkauskas "Neptūno" dublerių žaidimą šįkart daugiau stebėjo ir palaikė nuo atsarginių žaidėjų suolelio.