„Neptūnui“ nepavyko nugalėti „Riterių“: tikimasi, kad pamokos pravers antrame čempionato rate

Klaipėdos „Neptūnui“ nepavyko pirmojo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „TOP sport“ I lygos čempionato rato pabaigti pergale ir prieš pertrauką įsitvirtinti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Klaipėdiečiai Vilniuje rezultatu 1:5 (1:2) nusileido Vilniaus „Riteriams“.

„Varžovas niekuo nenustebino, pirmąjį kėlinį nemanau, kad buvome silpnesni, galbūt trūko koncentracijos nes pirmąjį įvartį praleidome jau trečiąją susitikimo minutę. Antrąjį kėlinį žaidėme be Dmytro Bondar ir Dariaus Zubausko. Turėjau atlikti priverstinius keitimus dėl jų traumų“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Neptūno“ vyr. treneris Valdas Trakys

Jo apgailestavo, kad tokiose gana svarbiose rungtynėse dėl traumų ir asmeninių priežasčių negalėjo padėti 4-5 svarbūs ekipos žaidėjai, bet tai, anot jo, negali būti pasiteisinimas dėl pralaimėjimo.

„Futbole nėra pasiteisinimų, reikia žaisti ir kovoti. Galėjo ir turėjo progų pasireikšti kiti žaidėjai. Ne visiems pavyko, bet reikia pasimokyti iš klaidų, padaryti išvadas ir po mėnesio pertraukos į aikštę kilti kovingai nusiteikus.

Per pertrauką turėsime progos pasikoreguoti žaidimą, pasižvalgyti ir į komandos sudėtį, galbūt bus ir pokyčių - atsidaro žaidėjų perėjimo langas, tad matysime kokių turėsime pokyčių", - užsiminė V. Trakys.

Minėtose rungtynėse vilniečių gretose įvarčius pelnė Andrius Kaulinis (3 min. ir 27 min.), Jonas Usavičius (56 min.), Ernestas Januš Zdanovič (75 ir 79 min.).

Neptūniečių gretose pasižymėjo Daniel Omokhoa Ilevbare (33 min.).

„Neptūnas“ šį sezoną suklupo vos antrą kartą, yra iškovojęs 9 pergales, 4 rungtynes sužaidė lygiosiomis ir su 31 tašku tvirtai žengia antroje pozicijoje.

„Riteriai“ per 15 rungtynių taip pat suklupo 2 kartus, tačiau turi 2 pergalėmis daugiau (11) ir 2 rungtynes sužaidė lygiosiomis. Jų sąskaitoje - 35 taškai.

Taigi, po pirmojo čempionato rato pirmą ir antrą vietas užimančias komandas skiria vos 4 taškai.

„Riteriai“ tikrai yra pavejami, tad po pirmojo čempionato rato dar niekas nėra prarasta. Klaipėdiečių tikslai - tapti lygos čempionais yra pasiekiami ranka.

Artimiausias Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „TOP sport“ I lygos rungtynes „Neptūnas“ žais tik liepos 26 dieną Klaipėdos centriniame stadione su Panevėžio „Ekranu“.

Iki to laiko per pertrauką nuo čempionato klaipėdiečiai planuoja dar sužaisti ir draugiškų rungtynių, kad antrąjį čempionato ratą pradėtų optimalios sportinės formos.