Palangos krepšinyje - klaipėdietiški veidai: kas ryžosi perimti „Olimpo“ šturvalą?

Palangos krepšinio klubas „Olimpas“, atsitraukus ankstesniam komandos vadovui Jonui Vainauskui ir į Kauno „Žalgirio“ trenerių štabą darbuotis išvykstančiam Renaldui Seibučiui, neliks be savininkų - prie klubo vairo stojo klaipėdietis Valentinas Rumiancevas, kuris į Palangą atkeliauja su savo komanda.

Pranešama, kad komanda ir ateinantį sezoną rungtyniaus Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) čempionate.

Ketvirtadienį Palangos savivaldybėje lankėsi ir klubui prisistatė naujasis „Olimpo" direktorius V. Rumiancevas. Šis klaipėdietis turi organizacinių sugebėjimų ir tą įrodė dirbdamas „Kretingos" klube sporto direktoriumi. Su pastaraja komanda nustebino daugelį krepšinio ekspertų, nužygiavę iki NKL finalo.

„Olimpo" vyr. treneriu paskirtas anksčiau Klaipėdos "Neptūno" dublerių ekipoje rungtyniavęs ir jau trenerio duonos spėjęs paragauti Erikas Kubilius.

Skelbiama, kad sukomplektuoti ekipos sudėtį ketinama per du ateinančius mėnesius.

„Tikimės surinkti konkurencingą biudžetą, atsižvelgiant į jo galimybes turėti geriausius žaidėjus ir žiūrovams bei sirgaliams pasiūlyti gražų žaidimą ir džiuginti pergalėmis", – žadėjo V. Rumiancevas.

Pranešama, kad klubas nekeis nei savo pavadinimo, nei atributikos. Treniruotėms bei namų rungtynėms ekipa ir toliau naudos Palangos sporto centro bazę.

Naujieji klubo savininkai V. Rumiancevas bei Laimonas Maceikis perėmė ne tik „Olimpo" licenciją žaisti NKL, bet ir įsipareigojimus, kurie numatyti sutartyje su Palangos miesto savivaldybe.

„Klubas dirbo tvarkingai, kartelė buvo iškelta labai aukštai. Stengsimės daryti viską, kad nenuleisti kartelės. Užduotis - sunki, bet dirbame, ieškome rėmėjų, dėliojamės biudžetą", - „Vakarų ekspresui“ sakė V. Rumiancevas.

Paklausus, kas paskatino jo imtis Palangos klubo gelbėjimo vaidmens, jis teigė, kad įvardinti to kaip gelbėjimo nevertėtų, nes klubas ir taip puikiai dirbo, tiesiog jis su komanda, susiklosčius tokioms aplinkybėms, tęs tuos darbus ir tiek.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder