Pasaulio salės futbolo čempionatas - su žiūrovais

Rugsėjo 12-spalio 3 dienomis trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tarp jų ir Klaipėdoje, vyks pasaulio salės futbolo čempionatas. Sporto sirgaliams gera žinia ta, kad futbolo kovas galės stebėti ir žiūrovai.

Jau yra prasidėjusi vieša bilietų prekyba į visas rungtynes. Bilietus įsigyti galite FIFA.com/tickets. Vieno bilieto kaina prasideda nuo 15 eurų. Į rungtynes turėtų būti įleidžiami žiūrovai tik su galimybių pasais.

Savaitgalį Klaipėdoje, Teatro aikštėje, buvo pristatytas ir FIFA pasaulio salės futbolo čempionato trofėjus.

Šeštadienį šventėje dalyvavę miestiečiai turėjo galimybę išmėginti įvairias pramogas - išbandyti savo taiklumą spiriant į specialius vartus ar sukti laimės ratą, laimėti oficialios čempionato atributikos ir pasimokyti šokio judesių su oficialiu turnyro talismanu Ivartito.

„Tai yra didžiulė atsakomybė jaučiant didžiulį pasitikėjimą. Neabejoju mūsų galimybėmis, patirtimi ir tikiu, kad šiuo nuostabiu turnyru, komandomis ir žaidimu nenusivilsime ne tik mes, bet nenuvilsime ir organizatorių, kurie Klaipėdą mato kaip vieną iš vietų šiam renginiui“, - teigė šeštadienį šventėje dalyvavęs Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Jis Lietuvos futbolo federacijos atstovams sakė, jog planuoja lankytis visose Klaipėdoje vyksiančiose rungtynėse, kiek tai leis galimybės.

„Praleisti tokią progą būtų didžiulė klaida, ir nesiruošiu jos daryti, tad pagal galimybes lankysiuosi ir žiūrėsiu visas rungtynes, kiek jų numatyta Klaipėdoje, ir linkiu tokiu pavyzdžiu pasekti ir visus kitus“, - ragino miesto vadovas.

Sidebar placeholder