„Pieno žvaigždės“ namuose susitvarkė su Kėdainių ekipa

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12-17) ekipa „Betsafe-LKL“ čempionate atsitiesė po praėjusią savaitę patirto pralaimėjimo uteniškiams. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 84:71 (22:20, 16:12, 25:21, 21:18) įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (8-21).

Nuo pat rungtynių pradžios ant parketo užvirė atkakli kova, o priekyje buvo Domanto Vilio vedami kėdainiečiai (15:12). Tačiau tuomet sėkmingesnę atkarpą sužaidė šeimininkai, po pirmojo ketvirčio pirmavę 22:20.

Antrajame kėlinyje pasvaliečių pranašumas buvo padidėjęs iki 7 taškų (33:26), komandos dar apsikeitė keliais taikliais metimais, o priekyje ir toliau laikėsi „Pieno žvaigždės“ – 38:32.

Po pertraukos Pasvalio ekipa išnaudojo kėdainiečių klaidas ir padidino atotrūkį iki dviženklio (45:34), taip priversdama pasitarimo prašyti Marių Kiltinavičių. Nors po pertraukėlės „Nevėžio-Optibet“ atakos dažniau pasibaigdavo taikliais metimais, gynyboje sulaikyti šeimininkų vis tiek nepavyko – prieš lemiamą ketvirtį pasvaliečiai pirmavo 63:53.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Kėdainių krepšininkai buvo trumpam priartėję iki keturių taškų (60:64), tačiau į priekį ir vėl truktelėjo G. Petrausko kariauna – 72:60. Ji nutolo nepavejamai ir triumfavo 84:71.

„Pieno žvaigždės“: Karolis Giedraitis 14, Yannickas Franke 13 (3/5 trit., 7 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 12, Edgaras Želionis 11 (13 atk. kam., 18 naud. bal.), Arvydas Šikšnius, Branko Mirkovičius (3/6 trit., 8 rez. perd.) ir Stevenas Haney po 9, Tomas Lekūnas 7 (6 atk. kam.).

„Nevėžis-Optibet“: Justas Tamulis 13, Sedrickas Barefieldas 11, Jokūbas Gintvainis 9, Arielis Hukporti (7 atk. kam.) ir D. Vilys po 8, Julius Kazakauskas 7 (6 atk. kam.), Abramo Canka 6.