Po dvikovos Šveicarijoje išsiliejo ant latvių

Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ krepšininkės po Šveicarijoje FIBA Europos moterų krepšinio taurės turnyre rezultatu 59:68 patirto pralaimėjimo prieš Fribūro „BCF Elfic“ ekipą Klaipėdoje reabilitavosi savų žiūrovų akivaizdoje - net 46 taškų skirtumu (79:33) nugalėjo Liepojos „Liepaja / LSSS“ ekipą.

Tiesa, ši pergalinga dvikova buvo mažesnės svarbos - „BioSil-Baltijos“ moterų krepšinio lygos akistata.

Įdomu tai, kad dvikovoje klaipėdietės po didžiosios pertraukos taip sukaustė Liepojos ekipą savo gynybos gniaužtuose, kad viešnios per visą trečią kėlinį nepelnė nė taško.

Jau ketvirtadienį neptūniečių laukia trečiosios 2024-2025 metų Europos taurės turnyro D grupės rungtynės su Jungtinės Karalystės „Caledonia Gladiators“ komanda.

Rungtynių pradžia „Švyturio“ arenoje - 19 val.

Įėjimas į šias rungtynes - nemokamas.

Kol kas klaipėdietės Europos taurės turnyre lieka be pergalių.

Spalio 30 dieną klaipėdietės jau Prancūzijoje susitiks su Monpeljė BLMA krepšininkėms.

Lapkričio 21 dieną „Švyturio“ arenoje planuojamos atsakomosios rungtynės su Šveicarijos „BCF Elfic Fribourg“ ekipa.

Grupės etapą klaipėdietės pabaigs lapkričio 27 dieną išvykoje dvikova su Jungtinės Karalystės „Caledonia Gladiators“ komanda.

Tai, kad klaipėdietės kaunasi moterų Europos taurėje - jau didelis žingsnis į priekį. Klaipėdos miesto komandos šiame turnyre nežaidė nuo 2014 metų.