Prie Vasaros estrados - sportuojančios šeimos (4)

Šeštadienį nuo 10 val. prie Klaipėdos vasaros koncertų estrados ėmė būriuotos tėveliai su savo mažyliais ir įsiliejo į fizinio aktyvumo skatinimo renginius šeimai - bėgimo ir orientacines smagias varžybas.

Mamyčių mankšta

Iš pradžių tėveliai su vaikučiais, grojant smagiai muzikai, padarė apšilimą ir pagal atskiras amžiaus grupes įveikinėja 500 m bėgimo trasą.

11 val. renginyje jau buvo apie 100 tėvelių ir jų vaikučių ir dar pamažu rinkosi.

"Smagus renginys. Jis jau vyksta trečią kartą. Apie šį renginį perskaičiau "Vakarų ekspreso" sporto skiltyje ir iškart susidomėjau. Nė kiek nesigailiu, kad čia atėjome su sūnumi Michailu", - "Vakarų ekspresui" sakė renginyje sutiktas klaipėdietis Ugnius Valužis.

Tuoj pat jis pridūrė: "Vakar sūnui pasakiau, kad dalyvausime bėgimo varžybose ir jis mane jau 8:30 val. budino ir kėlė iš lovos, kad tik spėtume. Smagu, kai taip vaikas nori sportuoti. Tokie fizinio aktyvumo renginiai šeimoms - labai reikalingi ir naudingi".

Šį renginį "Mano šeima bėga" kartu su partneriais organizuoja sveikatingumo studija „Ginsvė". Nuo 11 val. Iki 13 val. klaipėdiečiai ir miesto svečiai dalyvaus šeimų orientavimosi sporto šventėje.

Bėgimo renginys „Mano šeima bėga" tampa tradiciniu - vyks jau trečią kartą.

Renginiai - nemokami.

„Tai smagus, nuotaikingas rudens bėgimas, kuriame gali  dalyvauti visi - tiek maži, tiek jau ūgtelėję", - sakė viena iš renginio organizatorių, sveikatingumo studijos „Ginsvė" vadovė Daiva Palubinskaitė.

 

Nuo 11.40 val. planuojama šeimų estafetė, kurios metu 500 m gali bėgti mažiausiai 3 nariai.

„Turėkite savo mylimą žaisliuką, talismaną ar bet kokį kitą daiktą, kurį galėsite perduoti vienas kitam", - ragino D. Palubinskaitė.

Nuo 12 val. vyks šeimų km bėgimo varžybos.

Nuo 11 iki 13 val. kiekvienam patogiu metu galima startuoti ir orientacinėse šeimų varžybose.

Šįkart dalyviai pakviesti dalyvauti ne tik bėgimo, bet ir orientavimosi dviračiais trasoje.

Šeima ir pavieniai asmenys gali dalyvauti šiose trasose, kur reikės surinkti ir atsižymėti žemėlapyje pažymėtus kontrolinius punktus.

Paruoštos trys trasos: trumpoji - 1,5 km, ilgoji - 3 km ir dviračių trasa - 4,5 km.

Aktyviausių ir sparčiausių laukia renginio rėmėjų prizai. Vaikams paruoštos pramogos ant pripučiamų batutų.

"Šie renginiai - tai sudėtinė projekto "Aktyvi ir sveika bendruomenė„ dalis. Projektas bendrai finansuojamas Valstybės sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Džiugu, kad galime pasiūlyti šeimoms aktyviai ir smagiai praleisti šeštadienio pusdienį", - pabrėžė D. Palubinskaitė.

Pasak orientavimosi sporto klubo „O! Klaipėda" vadovo Justino Liubinsko, miškas prie Vasaros estrados yra kaip gimtasis visiems Klaipėdos orientacininkams.

„Siūlome artimiau jį pamilti ir jums. Geriausias būdas tai padaryti - ieškant punktų su žemėlapio pagalba. Kviečiame susipažinti su įdomiu ir intelektualiu orientavimosi sportu", - kvietė į renginį J. Liubinskas.

Pauliaus Matulevičiaus nuotraukos ir video

Raktažodžiai
Klevelis nr.1
., 2021-09-11 13:51
Klevelis nr.1
., 2021-09-11 13:51
Klevelis nr.1
., 2021-09-11 13:51
Sidebar placeholder