Puikų ketvirtąjį kėlinį sužaidęs „Neptūnas“ atsirevanšavo „Pieno žvaigždėms“

Klaipėdos „Neptūnas“ (13/16) atsirevanšavo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9/20) komandai ir išvykos rungtynėse pasiekė pergalę rezultatu 69:82 (11:27, 18:12, 28:18, 12:25). Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiai turėjo 3 taškų deficitą, bet lemiamą ketvirtį sugebėjo laimėti 25:12.

Susitikimą komandos pradėjo apsikeisdamos keliais taikliais metimais, bet įpusėjus kėliniui iniciatyvą perėmė klaipėdiečiai. Iš pradžių „Neptūną“ patraukė E. Želionis, o po to estafetę čiupo D. Gailius.

Pastarasis kilo nuo suolo ir smeigė 3 tritaškius, o po trečiojo Klaipėdos ekipa atitrūko 16 taškų skirtumu (11:27).

Antrajame kėlinyje T. Leimanis dvitaškiu metimu uostamiesčio ekipai suteikė rekordinę persvarą (20:37), bet pasvaliečiai prieš ilgąją pertrauką surengė 9:2 spurtą ir „Neptūno“ pranašumas sumažėjo iki 10 (29:39).

Trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ sparčiai mažino deficitą, o R. Culpepper‘io dvitaškis ir ekstra baudos metimas priartino šeimininkus iki 3 taškų (41:44).

Amerikietis ir toliau tęsė užtikrintą pasirodymą, o po jo dviejų tikslių baudų metimų aukštaitijos ekipa pirmą kartą šioje dvikovoje išsiveržė į priekį (55:53). Tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms, D.Gailius tolimu metimu išlygino rungtynių rezultatą (57:57).

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ baudų metimų pataikymas smarkiai šlubavo. Per 10 žaidimo minučių, klaipėdiečiai įmetė vos 4 iš 13.

Kiek geriau ketvirtąjį kėlinį pradėjo D. Adomaičio kariauna. Ž. Janavičius pelnęs 2 taškus vėl suteikė savo komandai 5 taškų pranašumą (60:65).

Visgi klaipėdiečiai neilgai spėjo pasidžiaugti kiek didesniu pranašumo, nes kitoje atakoje K. Gluditis smiegė tritaškį metimą (63:65).

Svečiai nepasimetė ir pelnė 4 taškus be atsako. Dar 4 taškus pridėjo ir D. Gailius, o po jo taiklių baudų metimų, „Neptūnas“ atitrūko 8 taškais (67:75). Persvaros nebarstę ir solidžiai gynyboje atidirbę klaipėdiečiai iniciatyvos nepaleido.

Dėl čiurnos skausmų Klaipėdos ekipai padėti negalėjo M. Jogėla.

Klaipėdos „Neptūnas“: D. Gailius 24 (10 atk.kam.), E. Želionis 14 (7 atk.kam.), Ž. Janavičius 12 (7 rez.perd.), M. Mažeika 10, J. Jucikas 9 (6 atk.kam.).

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: M. Johnson‘as 13, R. Culpepper‘is 12, Ž. Skučas ir D. Skapintsev‘as (8 atk.kam.) – po 11.