Puikus jaunųjų Klaipėdos futbolininkų debiutas

(1)

Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai sėkmingai debiutavo Baltijos jaunimo futbolo lygos čempionate - Vilniuje vykusiose pirmose B grupės rungtynėse rezultatu 3:1 (1:1) įveikta Liepojos FS komanda.

Trenerių Romualdo Norkaus ir Rimanto Vilavičiaus vadovaujami klaipėdiečiai, nors ir pirmieji praleido įvartį pirmojo kėlinio viduryje (0-1), tačiau vėliau sugebėjo susidoroti su jauduliu ir išplėšė saldžią pergalę.

Dar pirmoje rungtynių pusėje Povilas Šalčius po puikaus Mato Ambrazaičio perdavimo išlygino rezultatą - 1:1.

Antrajame kėlinyje Klaipėdos FM auklėtiniai pranoko savo varžovus greitomis ir įvairiomis atakomis. Po gražios atakos ir kelių savalaikių perdavimų atakos smaigalyje atsidūrė Mantas Bogdanovas ir savo įvarčiu išvedė klaipėdiečius į priekį - 2:1.

Dar po kurio laiko M. Bodganovas puikiai pakėlė kampinį ir Edgaras Bierontas galva nukreipė kamuolį į latvių vartus - 3:1.

Baltijos jaunimo lyga yra trijų Baltijos valstybių futbolo federacijų organizuojamos varžybos, skirtos 2007 metais gimusių vaikinų komandoms, siekiant suteikti tarptautinių rungtynių patirties ir skatinti jaunimo komandų profesionalumą.

„Tarptautinė patirtis visuomet reikalinga. Kai vaikai pasiekia tam tikrą lygį, jiems varžytis su kitų šalių komandomis yra itin naudinga, kadangi kiekviena šalis ir klubas turi skirtingą futbolo filosofiją, koncepciją. Neabejoju, kad ši patirtis Baltijos lygoje pasitarnaus žaidėjų augimui ateityje“, - apibendrino Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymą futbolo asociacijos prezidentas Dainius Gudaitis.