Rankininkai aprūpinti reikalingu sportiniu inventoriumi

Klaipėdos miesto rankinio federacija, įgyvendindama projektą „Sportuok ištisus metus: sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“ įsigijo įvairaus sportinio inventoriaus ir įrangos.

Vienas pirkinių - vertingas treniruoklis, padedantis stiprinti raumenis, didinti jėgą, greitį, ištvermę, naudojamas reabilitacijai ir terapijai įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Izoinercinis treniruoklis „kBox“ veikia skridinio inercijos principu. Treniruojami raumenys, judantys tupiant ir stojant, dirba visas kūnas. Sustiprinus raumenis fizinio aktyvumo veiklose žmogus gali judėti užtikrinčiau, būti aktyvesnis, daugiau, ilgiau judėti. Tai padeda atrasti didesnį judėjimo ir sporto malonumą. Įsigytu treniruokliu laisvai ir nemokamai gali naudotis įvairių amžiaus grupių miestiečiai - jis prieinamas sporto bazėje.

Taip pat įvairių amžiaus grupių rankininkai aprūpinti reikalingu inventoriumi - sportine avalyne, sportine apranga, kamuoliais, smulkiu inventoriumi - gumomis, šokdynėmis, greičio lavinimo kopėtėlėmis. Įsigyta sportinės aprangos komplektų federacijos klubų vyrų, moterų, jaunimo ir vaikų komandoms, kad būtų išlaikytas ir atpažįstamas vienas federacijos reprezentavimo stilius - tokio pat modelio oficialios aprangos.

Taip pat nupirkta rankiniui skirtų sportinių batelių ir skirtingų dydžių rankinio kamuolių, tinkamų naudoti vyrams, moterims ir vaikams. Tai suteikia galimybę sportininkams nemokamai naudotis kokybiška sportine apranga, avalyne bei platesnėmis treniravimosi galimybėmis.

Projektas „Sportuok ištisus metus: sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder