„Rytas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su septyniolikmečiu Mantu Liutkevičiumi

Vilniaus „Rytas“ praneša pasirašęs ilgalaikę sutartį su Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) auklėtiniu – Mantu Liutkevičiumi. 

Šį sezoną M. Liutkevičius atstovavo Vilniaus miesto krepšinio mokyklai. Įžaidėjo pozicijoje žaidęs septyniolikmetis „Nostra.lt RKL“ pirmenybėse vidutiniškai aikštelėje praleisdavo kiek daugiau nei 26 minutes, pelnydavo 18 taškų, atkovodavo 3,3 kamuolio ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Kėdainiečio naudingumas aikštelėje siekė 20,4 balo.

Vilniaus „Ryto“ marškinėlius M. Liutkevičius jau vilkėjo FIBA jaunimo Čempionų lygos čempionate, kuriame vidutiniškai žaidė 24, 1 minutės, pelnė 10,3 taško, atkovojo 2,8 kamuolio, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei su ekipa iškovojo čempionų titulą. 

„Norėčiau padėkoti treneriams, kurie man padėjo pasiekti šį svarbų gyvenimo etapą. Gimtojo miesto treneriams – V. Simonavičiui, S. Gaurilčikui, G. Butkui, taip pat ir E. Justai už suteiktą pasitikėjimą ir pagalbą, – išreikšdamas padėką treneriams, šypsojosi M. Liutkevičius. – Jaučiuosi dėkingas, sulaukęs galimybės prisijungti prie tokios organizacijos kaip Vilniaus „Rytas“.

Nuoširdžiai norėjau būti klubo dalimi. Ši organizacija – puiki vieta augti kaip žaidėjui ir asmenybei. Tai yra garbingą istoriją turintis klubas su vienais geriausių sirgalių Europoje, – mintimis apie atstovavimą Vilniaus ekipai dalinosi septyniolikmetis.

– Stengiuosi negalvoti toli į ateitį ir gyventi šia diena, tad šių metų tikslai yra toliau gerinti savo žaidimą, sportinę formą. Noriu sėkmingai užbaigti „LIDL Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos“ čempionatus su Vilniaus krepšinio mokykla ir su Lietuvos rinktine išvažiuoti į pasaulio čempionatą, užimti kuo aukštesnę vietą tarp bendraamžių visame pasaulyje.“ – apie artimiausius planus kalbėjo „Ryto“ sistemos naujokas. 

Gerą žaidimą Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinis demonstruoja ir „LIDL Lietuvos moksleivių krepšinio lygos“ U17 bei U18 čempionatuose. „LIDL MKL“ jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionate, kuriame varžosi nevyresni nei 17 metų vaikinai, per 24 sužaistas rungtynes M. Liutkevičius vidutiniškai pelnė 19,1 taško, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. „LIDL MKL“ jaunių U 18 vaikinų krepšinio čempionate, kuriame varžosi ne vyresni, nei 18 metų vaikinai, Mantas taip pat demonstruoja solidžius rezultatus: per 21 sužaistas rungtynes, Mantas vidutiniškai pelnė 13, 9 taško, atkovojo 2,1 kamuolio ir atliko 4,8 rezultatyvaus perdavimo.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder