Savaitgalį - Vlado Garasto taurės turnyras

Jau šį penktadienį ir šeštadienį krepšinio sirgaliai galės stebėti krepšinio dvikovas ne tik prie TV ekranų, bet ir pajusti tikrąjį krepšinio skonį „Švyturio“ arenoje - vyks dešimtasis, globojamas Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) garbės prezidento, šalies krepšinio legendos Vlado Garasto taurės turnyras.

Penktadienį nuo 18 val. į kovą stos daug ambicijų Europos krepšinio taurės turnyre turintys „Wolves“ krepšininkai, treniruojami Kęstučio Kemzūros ir Estijos krepšinio grandai - Talino „Kalev“.

20 val. pečius surems atsinaujinęs Klaipėdos „Neptūnas“ ir legendinė Latvijos ekipa - Rygos VEF.

Šeštadienį nuo 18 val. dėl trečiosios vietos susitiks pralaimėjusios komandos, o nuo 20 val. dėl Vlado Garasto taurės trofėjaus susitiks nugalėtojai.

„Neptūno“ gretose jau turėtų rungtyniauti ir prieš kelias dienas į Klaipėdą atvykęs ekipos naujokas amerikietis Sterling Gibbs.

„Jis jau atliko medicininę apžiūrą ir trečiadienį treniravosi su komanda. Per Vlado Garasto taurės turnyrą jau turėtume Gibbs'ą išvysti aikštėje“, - sakė Klaipėdos „Neptūno“ komandos vyr. treneris M. Brazys.

Tiesa, „Neptūno“ gretose yra ir netekčių - per treniruotę traumą patyrė (lūžo šonkaulis) Ignas Sargiūnas.

„Aikštėje turėtu pasirodyti visi žaidėjai, išskyrus I. Sargiūną. Laukiame šio turnyro, ruošiamės. Komandoje klimatas - puikus. Esame nusiteikę kovai. Žinoma, dar žaidimo kokybės trūksta, bet motyvacija ir noras - veržiasi per kraštus. Matysime, kaip mums seksis“, - kalbėjo M. Brazys.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder