Sergejus Maslobojevas

Sergejaus Maslobojevo komanda parašė protestą - vyksta tyrimas

(1)

Klaipėdos kovinio sporto žvaigždė Sergejus Maslobojevas grįžo į gimtinę iš Esene (Vokietija) skandalu pasibaigusio „Glory“ organizacijos turnyro, kuriame dėl nutrauktos kovos nepavyko apginti pasaulio pussunkio svorio kategorijos čempiono diržo. S. Maslobojevas teigė, kad jo komanda viso to palikti nesiruošia - parašė protestą ir tikisi, kad ši kova bus anuliuota.

Kova, kurioje S. Maslobojevas susitiko su Suriname gimusiu 24-erių Donegi Abenai, buvo nutraukta ketvirtajame raunde dėl to, kad klaipėdiečiui iš dešinėje kojoje atsivėrusios žaizdos ėmė bėgti kraujas.

„Jaučiausi taip, lyg iš mano rankų bandytų pavogti vaiką. Supraskite, emocijos tokios skaudžios, kad net sunku apibūdinti šį jausmą“, - „Vakarų ekspresui“ sakė S. Maslobojevas.

Tuoj pat jis pridūrė: „Sunkiai suvokiamas ir skandalingas gydytojo sprendimas. Po kovos mano koją apžiūrėjo nepriklausomas gydytojas ir įvertino situaciją: kaulas nepažeistas, tik įplyšo oda, o dėl to kovos tikrai nereikėjo nutraukti. Juk kai pirmą kartą iškovojau pasaulio pussunkio svorio kategorijos čempiono diržą, buvo tokia pati situacija ir man leido tęsti kovą. O čia analogiškoje situacijoje kovą sustabdė. Nesąmonė.“

Jis teigė, kad jo komanda parašė protestą varžybų organizatoriams ir šiuo metu atliekamas tyrimas.

„Prašome, kad anuliuotų kovą. Mes nesutinkame su tokiu sprendimu“, - teigė S. Maslobojevas.

„Mano komanda pasiruošusi rimtai pakovoti dėl šios situacijos“, - pabrėžė jis.

Jis teigė, kad tokie sprendimai nutraukti kovą nepuošia sporto.

„Jei varžovas įrodytų savo pranašumą ringe, tada viskas aišku, o čia kažkas bando atimti iš tavęs čempiono diržą dėl absurdiškos situacijos. Supraskite, kad aš šiai kovai atidaviau labai daug tiek savo jėgų, tiek finansinių resursų - stovyklavau Tailande, ruošiausi kovai, tris mėnesius beveik nemačiau šeimos, kad apginčiau čempiono diržą, o čia vienas abejotinas sprendimas sudaužo visas svajones... Nenuostabu, kad sunku tramdyti emocijas... Sunkiai suvokiami sprendimai“, - akcentavo S. Maslobojevas.

Jis pasidžiaugė, kad sulaukė daug kovinio sporto mėgėjų palaikymo tiek Vokietijoje, tiek Lietuvoje.

„Daug lietuvių atvyko manęs palaikyti į Vokietiją. Jaučiausi lyg kovodamas namuose. Ir po kovos sulaukiau daug palaikančių žinučių. Tai įkvepia ir motyvuoja nenuleisti rankų“, - „Vakarų ekspresui“ sakė S. Maslobojevas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder